Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így belefér? Másnak is van...

Ez így belefér? Másnak is van ilyen problémája?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, heti többször járok aerobikra, és kislány korom óta fogyókúrákba kezdek, hogy megszabaduljak a súlyfeleslegektől. Kislány koromban nagyon kövér voltam de főleg a sportnak köszönhetően ma már csak pár kiló plusz van rajtam, viszont ettől is megszeretnék szabadulni. Eldöntöttem, hogy felhagyok a mindenféle fogyókúrával(pl.Dukán,paleo) és életmódot váltok. Minden nagyon jól megy, betartom a fogyókúrám, csalás nélkül viszont amikor elérkezik a péntek mindig feladom, ugyanis akkor megyek a barátaimmal bulizni és akkor mindig megszegem a diétám(néhány zsírosabb étel, alkohol). Tehát pénteken feladom, szombat, vasárnap eszem és minden hétfőn kezdem újból. Mit tegyek? Vagy egy bűnőzős nap még bele férne, nem kéne feladnom?

2014. okt. 12. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
1 nap belefér
2014. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A paleo nem fogyókúra, sokak számára életmód, ugyanúgy, mint pl. a ketogén diéta :)


Hogy fogyni fogsz-e heti egy csalónappal, azt nem tudhatom, de elvileg kellene, amennyiben elég kalóriadeficited van átlagosan. Persze, nem ez az egyetlen fontos tényező, de azért elég alapvető, kalóriadeficit nélkül nem fogy az ember, efféle csodák nincsenek.

Egy csalóétkezés is lehet, nem muszáj egy teljes napot arra szánni. Bizonyos személyiségű embereknél az egy csalónap is elég rossz lehet, mert akkor ereszdelahajamat játszik... Mások pedig visszacsábulnak a régi útra s az a gond... De van, akinek pont így működik.

Tapasztald ki, Neked hogyan jó :)

2014. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

feltételezem, hogy ezeken a napokon sokáig vagy fent, ami azt jelenti hogy többet is kell enned, szal ha nappal jól eszem és ügyelsz arra, hogy buliban e vidd tulzásba akkor beleférhez, bár ettől még alcholot nem kéne inni

elképzelhető hogy igy is fogysz, de nem lehet igy megmondani, attol mennyire figyelsz oda

2014. okt. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!