Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Srácnak gyors hízáshoz milyen...

Srácnak gyors hízáshoz milyen ételeket javasoltok?

Figyelt kérdés

25/F vagyok, átlagos-sportos, a barátnőm többször említette, hogy nem bánná, ha lenne rajtam egy kis háj. Most el fog utazni két hétre, és meg szeretném lepni azzal, hogy zabálok, hogy felszedjek kicsit.


1. Lehet-e két hét alatt annyit hízni (elsősorban zsírban), hogy egyértelműen látszódjon a különbség?


2. Milyen kajákat kellene ennem, hogy minél hatékonyabban tudjak hízni?


Bocsánat a hülye kérdésért, tudom, hogy ez nem egészséges, de két hét alatt nem okozhatok magamnak nagy kárt. És szeretnék Neki egy kis örömet-meglepetést okozni. Amennyit mozgok, szerintem hamar le fog menni utána a felesleg.


Ha van tanácsotok, magánban is írhattok!


25/F


2014. okt. 12. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
magas glikémiás indexű szénhidrátok+zsír
2014. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Két hét alatt nem fogsz látványosan hízni csak feleslegesen terheled a szervezeted. Ha meg úgyis le akarod utána fogyni, akkor meg pláne értelmetlen.
2014. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mintha hallottam volna valami amerikai (hisz kik mások csinálnának ilyet) versenyről ahol testépítők hány kg-t tudnak felhízni zsírban x idő alatt... Hát figyelj ha nagyon brutálul szeretnéd, akkor vegyél konkrétan tömegnövelő port és igyál annyit amennyit tudsz belőle 2 hét alatt mert azzal jól kiegészíted azt a zabálást amit otthon folytathatsz, hogy nagyon sok tészta, kenyér és persz kihagyhatatlan ugye a meki, mindenki látta a super size me című filmet ahol azthiszem a srác 2 hét alatt hízott 8 kg-t (kb). Egyél sok sósat, mert az fentartja a vizet. Visszatérve arra az amerikai versenyre, ott pl a nyertes állandóan sósat evett még konkrétan csak sót is és rá ivott vizet nem túl sokat amit aztán a szervezete benne tartotta. 2 hét alatt szerintem ha nagyon keményen kűzdesz akkor lehet sikerülni fog! Ja és ezalatt a két hét alatt semmit se mozogj csak annyit amennyi szükséges!!!!


Ezek mellé igyál jó zsíros tejet, cukros üdítőket ÉS KERÜLD a koffeint mert az vízhajtó hatású és nem ér semmit a sós cuccos ha kávézgatsz!


Egyél napi minimum 6-szor és hidd el hogy hízni fogsz!


Sok sikert ehhez a fura meglepetéshez, írj majd hogy hogy alakul :D!

2014. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A striáid is tetszeni fognak neki?
2014. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!