Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék 8 kilót...

Hogyan fogyhatnék 8 kilót sport nélkül?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon megvan húzódva a lábam, már régebb óta, és emiatt maximum sétálni tudok, de emellett mit kellene ennem, hogy lefogyhassak?
2014. okt. 13. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
szépen elmész a dokihoz, rendbe rakatod a lábad, és két hét múlva nekiállsz fokozatosan terhelni
2014. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MrPifta ***** válasza:
vagy csinálj mondjuk felülést, ahhoz nem kell a lábad
2014. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Diétával
2014. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont ezt kérdeztem, hogy milyen diéta? Tornázni szoktam
2014. okt. 13. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként is 70%-ban diétán, 30%-ban mozgáson múlik.

Most hogyan eszel? Sokat? Miket? Nassolsz?

Van, akinek elég, ha csak kisebb adagokat eszik és elhagyja a nassolást. De van, akinek át kell alakítania az étkezését, ha most olyanokat eszik, amiket nem igazán kéne.

2014. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%

Nekem is pont ugyanilyen problémám is volt meg hát még egyébb más is, ezen kívül,de ezen éppen tudtam könnyen segiteni!Tuti tipp!!

Ne egyél semmit...Aztán egyszercsak lefogysz!

(Ha nincs munkád és segélyt sem kapsz vagy ha kapsz is, az nagy előny kivitelezésben!)Nekem megvolt ez az előnyőm is!Ez tuti bejön!!!Nem divat már a Norbi UPDATE!

2014. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#6: ha nem eszik, azt koplalásnak hívjuk, igaz fogyni fog, de nem csak a zsírt adja le, hanem izmot is.

kedves kérdező, ez csak egy kifogás, ha le szeretnél fogyni, minnél előbb keress fel egy orvost és menj el a lábaddal. diéták közűl nekem az almadiéta vált be. napi 6 almát egyél meg, és ebédre meg NEMtúl zsíros ételekből válassz valamit. :) egy hét alatt rólam lement 2 kiló. (:

2014. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"ha nem eszik, azt koplalásnak hívjuk," vs. " napi 6 almát egyél meg, és ebédre meg NEMtúl zsíros ételekből válassz valamit. :)" WTF? ez nem koplalás agyatlanka?
2014. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!