Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet soványabb fenekem?...

Hogy lehet soványabb fenekem? Futásban nem vagyok jó, napi 5 percet Leg Magic-ezek (több nem megy még) az segít, vagy mást csináljak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig futás, meg diéta...egyébként miért nem megy a futás? Az nem egy nagy kunszt. Senki sem marathonista élsportola, amikor lejár reggelente kocogni. Hajrá!
2010. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Futás. Azt hagyjuk, hogy nem vagy jó benne. Én sem voltam. 2 perc futás után majdnem kiköptem a tüdőm. És nem adtam fel. Minden nap futottam, 5 percet, lassan, ha bíram, növeltem 23 perccel többre. És ma már lazán lefutok 8-10 km-t is. Ez csak nem akarás, hogy nem vagy jó benne. Kivéve ha valami olyan betegséged van..
2010. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen először én 100méter után megálltam nyáron elkezdtem oylan hobbi szinten mindenhéten egyszer ma meg hiányzik,ha kihagyok egy napot;) mostmár nekem is megy 8-10,de példa erre anyám aki szintén így kezdte 4 évvel ezelőtt és tavasszal már az ultra maratonra megy! Úgyhogy hajrá !
2010. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Engem is érdekelnek a futáson kívüli válaszok, mert én például a térdem miatt nem futhatok, mert nem bírja a terhelést ("gyári hibás").
2010. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak fenékerősítő gyakorlatok dvd-ken. Innen például sok minden letölthető: [link]

Rubint Rékának a 20 perceseiben azt hiszem van fenék, az is fent van itt.

2010. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!