Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 174 centi vagyok és 62 kg....

174 centi vagyok és 62 kg. Tudom, hogy van rajtam egy kis felesleg, de nem tudom, hogy ehhez a magassághoz mi lenne az ideális testsúly. Nézegettem ilyen-olyan kalkulátorokat, de 51-től 73-ig mindenhol mást írnak. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Azért az 51-et kicsit tulzásnak tartom, mert ezek szerint több, mint 10 kilót kéne fogynom, szerintem úgy már betegnek néznék ki :D Szerintetek 55-56 az optimális lenne?

Ja és hetente 2x2 órát röplabdázom, már 6 éve, de most szeretnék mellette elkezdeni aerobikozni is, mivel a röpi azért alakformálónak nem nevezhető, ott csak az erősítés az, ami meg is látszik. Aerobikkal kapcsolatban mik a tapasztalatok? Mit érhetek el vele formásítás terén?

17/L


2010. jan. 24. 11:13
 1/8 anonim válasza:
100%

Én csak az Aerobikkal kapcsolatos kérdésedre tudok válaszolni. :D

Tesiből fogok érettségizni és nálunk úgy van hogy 14:15-től 15:00-ig aerobik,utána előkészítő.Nekem azért ajánlotta a tesi tanár az aerobikot,mert előkészítő előtt nagyon jó bemelegítés és nem bántam meg.Picit az elején fárasztó és "nehéz" volt,de hozzászoktam.Mi általában hasizom és farizomgyakorlatot csinálunk.Kb:,november óta járok,mert műtöttek a lábammal,a hasizomnál még eredményt nem nagyon látok,de a farizomnál annál inkább. :D

Én csak ajánlani tudom,biztosan lesz látható eredmény.

Kitartást! ;)

2010. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de hol van rajtad felesleg??

Én 10 cm-rel alacsonyabb vagyok, és nekem tökéletesen ideális ez a súly. Természetesen van mellem, fenekem, ezektől nem akarok megszabadulni. Vagy te igen? Mert ha 62 cm-es leszel, olyan lapos leszel, mint egy deszka...

2010. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*bocs, ha 55 kg-s leszel :)) elírtam.
2010. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szerintem sincs rajtad felesleg.Úgy tudom,hogy mindenkinek a magasságábol kell kivonni 110-et és számára az az ideális testsúly.Neked akkor 64kg lenne az ideális,de te ha mégis úgy érzed,hogy van rajtad felesleg,akkor sportolj valamit és ha elérted a kivánt alakot,állj le:)

Te tudod,hogy mi a megfelelő számodra.

2010. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
ez valamiféle önzigazolás lehet, hogy a ducibbak azzal érvelnek, a vékonynak nincs feneke sem melle. igaz, hogy kisebb de azért van.
2010. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az első kommentet :)

a mellkérdéshez annyit fűznék hozzá, hogy nekem sajnos viszonylag kicsi melleim vannak. (70B, néha A...) De azt tapasztaltam, hogy a sport ebben is sokat segt, mert bár nem nagy a mellem, de abszolút formás, amit én az erősitésnek tudok be. Mellesleg ciciből még sosem fogytam és még él bennem a remény hogy még nőni fog :D

2010. jan. 24. 13:18
 7/8 anonim válasza:
170 cm vagyok és 62 kiló. Karácsonykor jött fel 2 kiló, azóta nem ment le. Nekem is van fenekem, combom de ha akarom lemegy. Ha mozogsz az már eleve jó. Minél többet, annál jobb.
2010. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen magas vagyok, 70 kilóval... nekem a 60-62 lenne a cél :) de így sem vagyok kövér, csak kicsit nagyobb a fenekem a kelleténél, de már dolgozom rajta :)
2010. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!