Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor hogy van ez? Napi...

Most akkor hogy van ez? Napi 5x keveset, de reggeleire többet? Valaki írjon már legyen szíves egy napi ilyen étrendet mennyiségekkel.

Figyelt kérdés
Azt tudom, mikor mit lehet enni, az is jó, ha leírjátok, mennyi legyen a reggeli, és pl. mennyit húst, zöldséget egyek 1 étkezésre. Köszi!
2010. jan. 24. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Reggelire nem többet, hanem szénhidrátot, na de mondjuk a müzli lenne ideális nem pedig gomás táskák vagy ilyesmik.

Úgy kb 40 g müzli 100 ml tejjel ( 1,5 % os )


Nassolni jó lenne egy alma vagy akármilyen gyümi

Ebédre kéne egyél sovány húst, 100-200 g között. Fogyaszd párolt zöldséggel vagy rizzsel.


Nassra egyél egy joghurtot egy pár dióval vagy maggal, valami amiben van jó zsir, mert másképp nem égethetsz zsirt


Este egyél halat vagy akármilyen sovány húst. Igyál sok vizet meg zöld teát, rágd meg sokszor az ételt, hogy unj bele és ne egyél többet, mint amennyit kéne. Ha nem tetszik amit irtam akkor bocsi, én ezzel az étrenddel élek és szuper :-)

2010. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én általában napi 5x eszek, de a reggeli sem több mint más étkezés. vagy egy szelet teljes kiőrlésű kenyér, valami felvágottal, vagy zabkása (egy kis tál) vagy natúr joghurt.

szerintem a mennyiség kérdést neked kell érezned. egyél annyit hogy sose legyél nagyon tele. csak épp hogy kicsit jóllakj.

2010. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak. és nagyon is tetszik az étrend, amit írtál.
2010. jan. 24. 13:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!