Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel le tudok...

Ezzel a módszerrel le tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Helosztok! 14 éves fiú vagyok, 175-80 centi körüli a magasságom, és 86 kiló vagyok! Rengeteg felesleg van a combomon, a mellemen, a hasamon... Az szebben hangzik, hogy mindenhol! Összeállítottam hatalmas idézőjelek között egy "edzéstervet" ha ezt annak lehet nevezni!

Reggel 6-kor kelés, 1 óra szobabicikli, 100 felülés, 100 guggolás, 30 fekvőtámasz.

Délután 3-kor ugyanez.

8 órakor 3 óra szobabicikli, 30 levezető felülés, 30 guggolás, és 10 fekvőtámasz.

Ma megcsináltam ezt, és eléggé lefárasztott, csak nem tudok hatásos-e. Hihetetlenül egyszerűk a gyakorlatok, mivel nem nagyon értek ehhez, ezért a nagy számok törvényére hagyatkoztam! Amit még az étkezésemről tudni kell, hogy reggel ezek 2 szendvicset, aztán egész nap kefíreken zöldségeken élek. Tudom, ezzel a módszerrel, se fogok pillanatok alatt lefogyni, de van motivációm és tudom miért... Illetve kiért csinálom ezt! Szerintetek hatásos lenne?



2014. okt. 19. 18:57
 1/4 anonim válasza:

Ez jó, de kezdhetnél kicsit kevesebbel is, mert hozzá kell szoknod az edzéshez, és fokozatosan emelni a mennyiségeket, mert most nem érzed, de két hét múlva nagyon fog fájni mindened, úgy, hogy nem fogsz tudni edzeni. Jobban jársz, ha mindig emeled az edzés erejét/hosszát.

Sok sikert, drukkolok, hogy sikerüljön!

2014. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés, megfogadom a tanácsod! :)
2014. okt. 19. 19:42
 3/4 Lipton. ***** válasza:
Kefírek meg szendvicsek nem éppen a legjobbak, semmi tápanyag nincs ebben, fehérje sincs sehol.
2014. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az étkezésed rossz, nehezen fogod bírni, aztán meg jól bezabálsz, mivel kiéhezel. Ehetsz húst, tojást, alacsony GI-es ételeket.


Felülés, bár jóval egészségesebb és hatásosabb a hasprés, izomerősítése jó, de nemigen fogyaszt, ugyanez igaz a fekvőtámaszra is. Az egész testedet át kell mozgatnod.

Napi 5óra szobabicikli, 230felülés, 230guggolás, 70fekvőtámasz nagyon sok, kikészíted vele a tested!

2014. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!