Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok nekem, aki...

Mit tanácsolnátok nekem, aki hormonprobléma miatt híztam el?

Figyelt kérdés

Nyárig én is szeretnék csini lenni, de nem tudom, mi legyen a jó megoldás.

158 cm vagyok, és 65 kg-ra híztam meg egy hormonprobléma miatt, előtte 55 kg voltam.

Nagyon meglátszik rajtam ez a plussz 10 kg, a hasam s a gyomrom fodrozódik, amikor leülök, de amikor állok, akkor se szép, dudorodik. A felkarom vastag, látszik a háj rajta. A lábaimmal talán ki lennék békülve, de a combjaim narancsbőrösek. A csípőmön is van összecsíphető felesleg.

Ezek lennének, amik nem tetszenek magamon.

Egyetlen előnye van a 65 kg-nak: nagy mellem lett tőle. Amikor 55 kg voltam, semmi mellem nem volt. Félek, hogy ha valamennyire sikerülne fogynom, akkor elsőnek a mellemből fogynék.

Ruhában nem vészes, de bikinit már nem vennék fel. Ezért szeretnék nyárig valahova alakulni.

Most azt csinálom, hogy semmit sem eszek, max 1 nap 1x, egy kis pirítóst, vajas kenyeret, virslit. De van, hogy napokat kihagyok. Mégsem megy le egy deka se, bár a hormon miatt azt sem tudom, van-e esélyem fogyni, vagy már annak is örülhetek, ha nem hízok tovább.

Van itt valaki, aki ilyen speciális esetben tudna nekem segíteni?

Előre is köszönöm.


2010. jan. 25. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Hormonprobléma?


Akkor ebben az orvosod fog tudni segíteni.

Beszélj vele, ajánljon egy dietetikust, és ő majd kitalálja mi legyen veled.

2010. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En a munkam miatt nem tudok rendesen enni, viszont egesz nap rohangalok mint egy idiota. Az a baj az ehezessel, hogy pl amikor van 2-3 szabadnapom egymas utan, persze rogton nekiallok enni, es ezalatt a par nap alatt akar 2 kiloval is kepes vagyok gyarapodni. Es nem azert van, mert ilyenkor zabalak mertektelenul. Ez tortenik, amikor az ember ehezteti magat, aztan ismet elkezd enni.

Nem tudom, hogy a hormonproblema mellett fogsz-e tudni fogyni, de ha teheted, egyel sokszor keveset, es az istenert, egyel egeszseges kajakat! Sok-sok gyumolcs delelott, rengeteg zoldseg egesz nap, sok mentes viz. Itt a gyakorikerdesekben is 1000 ilyen tanacsot (ha nem tobbet) olvashatsz. Lehet hogy nem fogsz tole fogyni a betegseged miatt, de abban biztos vagyok pl, hogy a borod ettol tutuira szebb lesz. Ez csak egy javaslat, de olvass utana es valaszd ki a legjobb fogyasi lehetoseget magadnak! Sok sikert!

2010. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Testépítő vagyok,simán átváltozhatsz a nyárra,csak akarni kell.

előszőr is sport+ étrend!

rízs,zabpehely(sparba kapható pl)-ból testsúlyonként mondjuk 2 gram szénhidrát,és testsúlykilónként 3 gramm fehérjre ,ami csirkemell,pulykamell,marha -ból áljon

minden nap ,vmi aerob edzés 40 perc kb tempós gyaloglás,néha kocogás,bicaj, és bizony néha el kéne a sulyzós edzés.

ha nem eszel max a kilód megy,de A LÉNYEG A TESTZSÍRSZÁZALÉK CSÖKKENÉSÉN VAN!

kenyeret nem szabad enned,virslit főleg,minél természetesebb a kaja annál jobb,napi 5-6 étkezés

2010. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!