Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrás/diétás...

Milyen fogyókúrás/diétás ételt lehet készíteni túróból?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én édesítővel ,fahéjjal szoktam összekeverni, esetleg egy kis gyümölcs bele és nagyon finom desszert. vagy túrógombócot szoktam még csinálni,zabkorpával és édesítővel.
2010. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy fogyókúrás étel. Azonban nagyon tápláló kaja, én turmixba rakom joghurttal, gyümölcsökkel.
2010. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

250 g túrót összekevertem kb 12 dkg kókuszreszelékkel, 1 tojással, reszelt citromhéjjal, édesítőszerrel, esetleg vanília aromát is lehet bele rakni.

Ezt jól összegyúrtam, gombócokat formáltam belőle és a maradék kb 3 dkg kókuszreszelékben megforgattam.

Mutatós és finom édesség.

(A kókuszreszelék felszívódó ch tartalma kb. 8g/100g reszelék.)

2010. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túró+joghurt+édesitö,belereszelsz citromhéjat,majd zselatinnal összekevered. Egy tálba teszeli fóliát,és raksz bele gyümölcsöt. Én felkarikázott kivit tettem bele,és ráöntöd a túrókrémet,be a hütöbe,majd mikor megdermedt kiboritod a fólia segitségével.
2010. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!