Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Goji bogyóról vélemény?...

Goji bogyóról vélemény? Tapasztalat? Tényleg olyan jól fogyaszt ahogy azt mondják?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Semennyire nem fogyaszt.


Ez csak egy gyümölcs, mint a többi. Tele van c-vitaminnal, egészséges meg minden, de csak ettől senki sem fog lefogyni.


Én szoktam enni szárítva, meg levet is iszok, mert szeretem, de ennyi.

2014. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 B.Ági válasza:

Olvastam, hogy a kínaiak a zöld teájukba /amit állandóan isznak/ néhány szem goji bogyó aszalványt dobnak, ami hasonló ízú a mazsolához, tehát valamelyest édesíti a teát és persze igen egészséges is.

A fogyasztó hatásáról nem is hallottam, de segíti az emésztést.

Hízni többnyire attól lehet,amit megeszel. Nem csodabogyókat kell keresni, hanem egészségesen táplálkozni, élni.

2014. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálam egy hét alatt lement másfél kiló. Azért kezdtem el enni, mert olvastam, hogy egészséges, immunerősítő, semmit nem olvastam arról, hogy fogyaszt. A közérzetem jobb, mióta eszem. Napi egy kisebb marékkal szoktam enni, szárított formában. Jó elrágcsálni, mert finom. Nagyon szeretem az édességet, alap, hogy 1-2 szelet csoki, túrórudi, stb. Amikor elkezdtem enni a goji berry bogyót, észrevettem, hogy napok telnek el és eszembe se jut az édesség, nem hiányzik. Szóval biztos attól fogytam, hogy nem ettem édességet, de azért nem ettem édességet, mert ettem a goji bogyót. Utána láttam egy cikket, hogy szabályozza a vércukorszintet is. Túl vagyok pár varázs egészségjavító vackon, de érezhető, valós hatást eddig legjobban ez a goji bogyó hozott. Nagyon jó, az árát sokszorosan megéri. Szerintem a szárított forma a legjobb, megéri próbát tenni vele.
2015. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ágneszka válasza:
Hát én is rágcsálom már pont két hete, de egy dekát sem fogytam. Sajnos az édességet is ugyanúgy kívánom. De azért hiszem, hogy immunerősítésre jó.
2015. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!