Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokura alatt neha annyira...

Fogyokura alatt neha annyira kivanom a csokit, ehetek?

Figyelt kérdés
1 hete fogyokurazok, szamolom a kaloriakat, viszont a sok hus, tojas, zoldseg, gyumolcs mellett ma annyira megkivantam az edeset, es muszaj volt megegyek egy 29 gr-os twixet.
2014. okt. 30. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne twixet vegyél, hanem nagyon magas kakaótartalmú étcsokit.

Abból tényleg elég egy kockányi.

2014. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak ez volt itthon!
2014. okt. 30. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg ezzel nem dőlt romba az eddigi fogyókúrád!

Viszont, többször ne egyél ilyen reklámcsokoládékat inkább tejberizst vagy ha van egy kis megspórolt pénzed magas kakaótartalmú étcsokoládét, hidd el megéri, egy jó darabig ki fog tartani és annyira nem hízlal, de figyelned kell hogy ne minden nap fogyaszd hanem minimum 2naponta és csak akkor hogyha nagyon szükséges.

Egyébként napi 2kockánál többet ne, mert akkor hízlal.

Milyen egy napi étrended?mert akkor megtudnám mondani miket tudsz néha belecsempészni egészségesen!

2014. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, meg tudsz-e állni 1-2 kocka csokinál. Én bizony jobban szeretem a tejcsokoládét, és ha nagyon megkívánom, abból eszek 1-2 kockát, de nem többet. Pl. szombaton bontottam meg egy táblát, de még csak egy sor hiányzik:)

Viszont van olyan ismerősöm, aki ha felbont valamit, max. 2 nap alatt megeszi:S

2014. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Velem az a helyzet, hogyha nagy kiszerelesu a csoki, akkor addig jarok ra, ameddig van. Tehat ha en megbontanek egy tabla csokit, amit persze szeretek, 2 napon belul nem lenne belole semmi!
2014. okt. 30. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:

2 nap azért már erős visszafogottság, sokan félórán belül felesznek egy táblával.


Szerintem is inkább rendes csokit egyél, létezik kicsi kiszerelésű is. Én se szerettem régen az étcsokit, de valóban kevesebb elég belőle s ha elég sok kakaó van benne, akkor csak a negyede cukor, nem a nagyobbik fele... Ami nekem rengeteg, főleg, hogy normál cukrot nem eszem, én saját magamnak csinálok kakaós valamit, amiben ugyan kakaóvaj nincs, de nekem épp eléggé csoki. Igazából nekem a kakaó kell, nem kifejezetten a csoki.


Egy kis csoki nem ront el semmit, ha amúgy rendesen eszel. Még naponta se tudná megállítani a fogyást, ha kalóriadeficited van, de jobb, ha nem szokod meg, hogy mindig eszed.

2014. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyél meg egy marék mandulát (Sózatlan) ilyenkor, az nagyon jól csillapítja az édesség utáni vágyat és még egészséges is. vagy pl. készíts házilag egészséges édességet, natúr joghurtba pakolj gyümölcsöket, szórd meg fahéjjal vagy holland kakaóporral. nálam ezek be szoktak válni.
2014. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy hetet nem bírsz ki a szaros csoki nélkül? Örökre egy akaratgyenge dagadek maradsz.
2014. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!