Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne fogynom? (képpel! ) 14L

Figyelt kérdés

159-160 cm vagyok és 59 kg.

Jelenleg pilatesre járok(heti 2x) illetve próbálom kerülni az édességeket, kevesebb kenyeret kiflit ilyesmit eszek. Két hete kezdtem, minden javaslatnak,tippnek örülnék!

[link]



2014. okt. 31. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogyni nem túl sokat kell,kb.5 kg. Inkább formálódni,comb,has tájékokon.
2014. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég sokat. 10-15 kilót biztos.
2014. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fogynod, csak csípőtáji-combi feszesítés kell.
2014. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem diétázni nem kell. VEGÁN életmód és sport. :) nálam bevált.


17/L

2014. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én hat után nem szoktam enni, sem cukrosat inni csak vizet. Szerintem az úszással jól lehet fogyni, meg nagyon jó alakformáló is. De fogynod max 5 kilót, hogy jól érezd magad, mert jó alakod van most is.
2014. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. okt. 31. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan 5 kg felesleg lehet rajtad. Ehhez nem kell hatalmas fogyókúra, elég egy életmódváltás is.

Ne próbáld, hanem kerüld el az édességeket, kenyeret-kiflit, cukros-zsíros ételeket.

Több rostban gazdag élelmiszer, fehér húsok-halak, tojás, sovány tejtermékek, gyümölcsök és zöldségek.

Jó a pilates, de végezhetnél valami erősebb mozgást is, pl úszás, futás, biciklizés, röplabda stb.

Még sokat fogsz változni, bár 14 éves létedre nagyon fejlett vagy.

2014. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tanácstalan2 ***** válasza:
küldtem privit!
2014. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

Ha 14 éves vagy, felejtsd el a komoly fogyókúrát. Ésszel diétázz. A képen látszik, hogy viszonylag magas lehet a testzsírszázalékod, többet kellene mozognod.

Amúgy fontos, hogy a melltartód és a bugyid színe megegyezzen. Az igényes emberhez ez hozzátartozik.

2014. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Hát szerintem azért kellene fogynod egy olyan 10-15 kg-ot.

Meg járj el futni hetente kétszer,és kerüld a zsíros ételeket és a csokit.Egy kis életmódváltás,és meg lesz az eredmény.:)

2014. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!