Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki régen sportolt, de abbahagyta, ekkor elhízott, de mikor újra elkezdett sportolni visszanyerte a sportos, izmos alakot?

Figyelt kérdés
Étrend változtatás nélkül.
2010. jan. 26. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

még nagyon régen táncoltam meg futottam és tornáztam itthon..sőt kosaraztam is.Aztán abbahagytam és feljött pár kg felesleg (de nem olyan hogy csüngött rólam a háj)

Aztán elkezdtem tornázni itthon, szépen formába hoztam magam.Aztán abbahagytam (gondoltam hogy hogy ugyse fog visszajönni a felesleg, de visszajött)

Aztán most megint elkéne kezdjek tornázni.Csak annyira fárasztó és hosszú napjaim vannak hogy nincs erőm már délutánra,de tudom hogy tornázás után sokkal frissebbnek érzem magam mégis nehéz nekiállni.Kell az akaraterő..legalábbis nekem.

2010. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben nagyon szerettem sportolni, szinte bármit, de leestem a gyűrűről, azóta nem sportolok, híztam, de nem vagyok kövér. Mostanába kezdek visszaszokni, tornázgatok, de észrevettem, hogy ízmosodok.
2010. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhízik az ember, akkor sokat eszik. Ha elhízott akkor nem tud ugyanúgy sportolni, mint régen, tehát a diéta elengedhetetlen.

Én abbahagytam, 30 kg-t híztam, aztán diéta és újra sport, ma ismét kockás a hasam...

2010. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsónak gratulálok, viszont teljesen nem értek vele egyet! Mert ha valaki sportol akkor persze sokat eszik, mert kívánja a szervezete, viszont ha ugyanannyit eszik sport nélkül akkor nem szükséges többet ennie, mint addig, mert ugyanúgy el tud hízni szerintem, ha marad az addigi koszton.
2010. jan. 26. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
17.10-es félreértesz valamit, pontosan ezt írtam. Ha sportolsz akkor (persze attól függ mit) ehetsz akár sokat is, nem hízol el. Ellenben ugyanattól a koszttól elhízol ha nem sportolsz. Ha viszont elhíztál, már hiába térsz vissza a sporthoz, nem tudod ugyanazt a teljesítményt nyújtani, hiszen elhíztál, vagyis nem tudsz annyi kalóriát égetni! Ezért kell a diéta is...
2010. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez így müködik: sport+ egészséges életmód = izmos, feszes, jó alak
2010. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!