Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az jó, ha minden nap 20...

Az jó, ha minden nap 20 percet futok?

Figyelt kérdés
Mindennap 20-30 percet futok,ettől fogyok valamennyit?[és ha igen akkor mennyi idő után]
2010. jan. 26. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:

minimum 40 perc. és mellé diéta. sok folyadék és gyümölcs.

1 hónap alatt böven látszik az eredménye.

2010. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább fuss kétnaponta 60 percet, sokkal többet ér!
2010. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat:D
2010. jan. 26. 17:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kétnaponta 40 percet futottam és nagyon szép lett a bőröm és fogytam is. Hozzáteszem, gyümölcsöt, zöldséget én nem ettem. Futottam cska és ittam napi 2-3 liter vizet. Ditázni sem diétáztam ,csak este figyeltem arra, hogy ne legyen kalóriadús kajám.
2010. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen, ma már én is 40percet futottam...:D

amúgy napközben te ettél fornettit meg ilyesmit?

és ha szabad kérdeznem, akkor mennyit fogytál?:)

2010. jan. 26. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:

a zsírégetés 20-30 perc után indul be. szóval én is a 40 perc futást vagy a feletti időintervallumot javaslok.

fornettit, princesst és egyéb agyoncukrozott,finomított,olajban tocsogó pékárut nem ajánlok. fogyassz inkább teljes kiőrlésű rozs vagy grahamm kenyeret, sokkal táplálóbb, egészségesebb, nem üres kalóriákat tartalmaz, azaz fél óra múlva nem leszel megint farkaséhes és nem is annyira hízlaló mint a fornetti.

2010. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolsó: hülyeség, hogy a zsírégetés 30 perc után indul be. NEM! Erre semmilyen tudományos bizonyíték NINCS! Aki rendszeres testmozgást (aerob, kardió) végez, annak a teste hamar reagál és akár 2-3 percen belül megindul a zsírégetés.

Legjobb, ha éhgyomorra történik a mozgás, vagy akkor, amit megelőzően nem vittünk be szénhidrátot a testünkbe.

2010. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha nem is égetsz zsírt a 30 perc mozgással az anyagcserédet akkor is serkenti, szóval sokkal jobb, mint a semmi
2010. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
éhgyomorral nem ajánlot sportolni!
2010. febr. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
KÖszi szépen a válaszokat..sokat segítettetek..:D
2010. febr. 2. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!