Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HELP! Valami ötlet. Megoldás...

HELP! Valami ötlet. Megoldás a problémámra?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 160/60 kg.. az utobib évbe felszedtem magamra elég sok pluszt.. régebben sportoltam rendszeresen jó alakom volt..Most vastagabb a combon, az oldalanm a karom és nagyon kellemetlenül érzem magam a bőrömben. jelenleg nem tudok sportolni üzileti problémák miatt, viszont fontos lenne hogy legalább +5kg-től megválljak..okosan szeretném csinálni és 1 hónap alatt le szeretném adni. Mozgás nélkül nehéz lesz de megkell próbálnom. Segítsetek kérlek.
2010. jan. 26. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Sportolni otthon is lehet - mi az, hogy üzleti problémák miatt? Futni tudsz ingyen is, az interneten is van rengeteg edzésvideó - csak akarat kérdése.
2010. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem az izületi és nem üzleti :D pilates? elvileg az pont erre való. vagy naponta 1 óra séta. és étkezz egészségesen.
2010. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gondolom ízületi problémát akart írni a kérdező. egyébként ha mozogni nem tudsz akkor szénhidrát csökkentése és sok folyadék lehet a megoldás.
2010. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Izületi te :DDDD Sajnos nekem is fáj a térdem, guggolást javasoltak rá, de egyelőre pont azt a legnehezebb :( Állítólag ettől nem fog fájni, ha végre meg bírom csinálni.
2010. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
izületi*, *-5 kg félreirtam elnézést tényleg..csak gyorsan próbáltam. Igen a térdemmel vannak gondok és lassan már a sima egyszerü járással is.Azért kérdeztem. Köszönöm szépen.. szerintetek szénhidrát csökkentéssle lemegy -5kg egy hónap alatt?
2010. jan. 26. 18:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nem valami örökletes betegség, vagy sérülés miatt, de nehezen tudom elképzelni, hogy 15 évesen elkoptattad a térdedet. Akkor válassz mást. Pl. Uszást, talajtornát, fekvőtámaszt. Olyan nins hogy ne lehessen mozogni, csak falni, és közben meg fogyni. Lehetőleg egy héten belül.
2010. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El lehet koptatni ha vissza-vissza tér a fájdalom. Én is csak 24 vagyok, és egy idióta kondigép intenzív használata tette tönkre.
2010. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Intenziven volt terhelve kiskorom óta.. létezik hidd el. Nem mindenkinek bírja úgy a terhlést. Holanptól kezdema fogyit!!Szurkoljatok kérlek!: D
2010. jan. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!