Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kérdeznek olyanokat,...

Miért kérdeznek olyanokat, hogy ebben és ebben a diétában ehetnek-e csokit, tepertőt, süteményt? Hát nem fogyókúráznak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
olyat pont nem szoktak kérdezni, hogy ehetnek e tepertőt, csokit, vagy süteményt.
2010. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hohó, dehogynem :D A múltkor volt egy kérdés, itt okoskodtak, hogy a csoki még jó is, mert égeti a zsírt, meg tele van antioxidánssal! Mondtam egyenek brokkolit, abban több az antioxidáns, a csoki meg nem égeti a zsírt idióták... de le lettem ugatva mint mindig. Élőben ez olyan aranyos lehet... 100 kilós cucukák győzködik egymást a hülyeségről, mert igazából csak akarat gyengék és lusták.
2010. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert nem értenek hozzá, és valami szutyok diétával akarnak fogyni láttam már olyan diétát is amiben lehet sütit enni. beteges...
2010. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
töpörtyű:)
2010. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hm hát igen, elég bosszantó:S Feljön az ember olvasgatni ide, aztán mindig felidegesítem magam rajtuk. Olyan tudatlanok osztják az észt, hogy kész leszek egyből:D


Mondjuk az én fogyókúrámon is tuti kiakadnátok (igen, volt benne szaloncukor anno), ezért is nem írom le, viszont semmi jojo effektus, heti 1 kg fogyás ennyi xD

2010. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 13 kg-t fogytam a 90 napossal. (Minden 4. nap spagetti meg egy szelet csoki.) Azóta még 4,5 kg-t adtam le.
2010. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!