Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik kisgyermek mellett...

Akik kisgyermek mellett dietaznak/fogyokuraznak hogyan csinaljak?

Figyelt kérdés

Azert erdekelne, mert sokszor azon kapom magam, hogy beste 8-9 ora van es meg nem ettem semmit egesz nap.Gyorsan megeszek valamit ami a kezem ugyebe akad, vagy amit a ferjemnek fozok abbol eszek es megyek vissza a gyerekhez.Persze nem mennek le a kilok, mert a szervezetem raktarozo uzemmodban van....

El kezdtem most zoldtea kapszulat szedni es probal;ok napkozbe legalabb gyumolcsot enni.

Tudnatok meg hasznalhato otleteket adni ami kisgyermek (9 honapos) mellett is megvaloszithato?


2010. nov. 10. 14:23
 1/3 kisnita ***** válasza:

Szia!

Én is kisgyermekes anyuka vagyok és sajnos túlsúlyos is:S Nálam az akarat erővel van gond, már sokszor neki kezdtem, de mindig abbahagytam, kifogásokat kerestem hogy most pont nem jó mert jön a karácsony meg az új év és vele együtt a nagy zabálások és hasonló ilyen "indokok" voltak még nálam. Most megint elkezdtem fogyózni, ez a 3 napom. :D

Az evéssel az a helyzet, hogy reggel nem nagyon vagyok éhes, lenne időm enni, de nem esik jól. Inkább este ennék, de akkor meg nem szabad. De azért mégis csak megpróbálkozom napközben enni.

Ma például reggelire megettem 2 szelet bundás kenyeret 9 körül, aztán délben egy almát utána megfőztem és 2 körül ettem zöldséglevest, utána elmentünk sétálni egy fél órára (mozgás gyanánt) fél 6 körül megint ettem levest és szerintem ma már nem eszek mert mire éhes lennék addigra már késő lesz és nem ehetek.

Reggel mindenképpen enni kell mert egyrészt nincs energia pörögni a gyerek mellett ha nem eszel másrészt estére szó szerint kiéhezel és ha tele eszed magad alvás közben hízol. Úgyhogy elég egyszerű a recept, csak betartani nehéz egyébként is, de főleg gyerek mellett.

A mozgás nálam abból áll, hogy elmegyünk sétálni és minden este tekerek egy negyed órát vagy 20 percet az ellipszis gépen. Többre lusta vagyok.

Most kitaláltam, hogy csak reggelire eszek kenyeret, utána már nem és megpróbálok több zöldséget enni na meg gyümölcsöt. A pénztárcámat kicsit meg fogja apasztani mert eddig jobban csak a gyereknek vettem gyümölcsöt, én azt ettem amit éppen találtam, nem igazán figyeltem, hogy egészségesen étkezzek. Nem tudom, hogy mi lesz belőle, remélem most nem fogom feladni és erősebb leszek mint eddig voltam mert tényleg szeretnék lefogyni legalább 8-10 kg-t.

2010. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kisnita ***** válasza:

Ezt a kérdést én írtam ki, olvasd el. Már csak azért is mert az egyik válaszoló ajánlott egy oldalt fogyással kapcsolatban, elolvastam és szimpatikus. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__13..

2010. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2010. nov. 12. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!