Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen következményei vannak...

Milyen következményei vannak a bulimiának?

Figyelt kérdés
Ma kipróbáltam az önhánytatást és utána nagyon jól éreztem magam. Mintha be lettem volna löve kokainal. Egyébként mielőtt valaki leírná,igen,járok pszichiáterhez. Szeretek hányni. Okoz ez egy fajta eufóriát nekem. Milyen következményei lehetnek ha sok kaját eszek és utána meghánytatom magam?

2014. nov. 3. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Agyvérzést kapsz hányás közben. Megfulladsz hányás közben. Szívrohamod lesz hányás közben.


Hosszabb távon:


tönkremennek a fogaid, az ínyed visszahúzódik, ami miatt érzékeny leszel hideg-meleg-édesre, tönkremegy az emésztőrendszered, esetleg laktóz- vagy gluténérzékenység alakul ki, de egyébként sem tudsz majd semmit megenni hasfájás nélkül, székrekedésed lesz, amit a napi 3 bögre kávé kicsit enyhít, amire persze egyébként is szükséges lesz a felszívódászavar miatti vérszegénység miatt fennálló alacsony vérnyomás miatt, töredezni fog a hajad, felnőttként is pattanásos, sápadt lesz a bőröd, püffedt az arcod a nyirokcsomók duzzanata miatt, gyengül az izomzatod, ha nő vagy, akkor a ciklusod teljesen felborul, össze-vissza jön meg.


Na meg persze nem túl gazdaságos megenni és kihányni az ételt, talán némi bűntudat is társul majd a rituáléhoz, ami rémálmokat okoz majd.


És romlott tej szaga árad majd belőled, mindegy, hányszor mostál fogat.

2014. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

- alig bírok emészteni

- sokszor fáj a gyomrom

- vérszegény vagyok és sápadt

- amikor eszek, alig bírom ki, hogy ne dobjam vissza (általában, ha tudom, hogy nem hányhatok, akkor olyat eszek, ami könnyű és gyorsan átmegy rajtam)

- hidegtől iszonyúan fájnak a fogaim


- önutálat, amiért gyenge voltam

- önundor

- öngyilkossági gondolatok (ez nem élet így)

- emetofóbia (rettegés a hányástól - ha nem hányhatok)

- magány

2014. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Idióta hulyepic.sa. Legszivesebben felpofoznalak. Az meg nekem okozna euforiat.
2014. nov. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, amíg nem voltál ilyen beteg, semmi jogod elítélni a másikat.

Én meg téged pofoználak fel, mert te sem vagy normális! Ennyi!

2014. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!