Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni?

Hogyan lehet lefogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!én 12 éves kislány vagyok és 39 kg vagyok de nem vagyok magas,és régen kajakoztam de miután abbahagytam kicsit meghíztam de nem annyira,és le szeretnék fogyni csont siványra.Mert úgy gondolom hogy kicsit kövér vagyom ez igaz is és hogy az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnék lefogyni?

#12 éves #lány.39 kg
2014. nov. 8. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális vagy? Fogyni? Úristen...
2014. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyukádnak el kellene veled beszélgetni.
2014. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Fejlődésben vagy, ne kezdj fogyókúrába.Ha nem érzed magad jól a bőrödben,menj megint sportolni.
2014. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugye ez csak trollkodás?!
2014. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zpp válasza:
ha meg akarsz murdelni hajrá
2014. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mikor hagytad abba a kajakot?
2014. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hány cm vagy? Ne akarj fogyni!!! Én is 12 vagyok de 43 (!!!:() kiló mégsem akarok fogyni mert tudom hogy fejlődik a testem és nem tenne jót...
2014. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gratulálok... bár remélem, hogy kamu kérdés. de ha komoly, akkor anyádékkal el kéne beszélgetni, hogy miért ilyen hülye a lányuk. 39 kiló az inkább kevés. és csontsoványra fogyni? áh... nem is érdemes írni, ennyi ésszel..
2014. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!