Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abbahagyjam a light-kólaivást?

Kovács Pál kérdése:

Abbahagyjam a light-kólaivást?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két évben kissé meghíztam, ezért most a sima kólaivásról átálltam a zero-ra meg a lightra. A címke szerint az utóbbiakban század annyi kalória van. Nagyon szeretem a kólát és nincs szívem lemondani róla, de ha ez segít, hogy lefogyjak, akkor megteszem. Naponta-kétnaponta szoktam meginni fél litert. Ti mit mondtok? Hízlal a light kóla ekkora mennyiségben, vagy nem? Van-e esetleg valamilyen káros hatása?
2010. jan. 28. 01:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

A kóláról annyit, hogy apukám fogadott mamája 100 éves és 1 hónapos volt,mikor meghalt. Minden vágya az volt, hogy megérje a 100.születésnapot. Minden héten hozatott egy üveg 1 literes Pepsi kólát és azt 1 hét alatt megiszogatta. Nem egyszerre, kb. 1 dl egy nap. Szerintem ez éltette, a kóla. (Lehet, hogy hülyeség!)


Szerintem sem egészséges, s én is a light-ot szoktam inni, ha iszok. Volt időszak, mikor naponta fél - 1 liter bement. Kis mennyiségben lehet hatásos. S ami fontos, ha eddig rendszeresen ittál, akkor ne legyen drasztikus a megvonás, mert a kóla olyan mint a kávé vagy a cigaretta.

2010. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elősször is:A cola kitűnő vízkőoldó.Másodszor,ha cola akkor sima,abban legalább cukor van.Harmadszor Én is szerettem a colát,napi két pohárral megittam(akkor még nem tudtam,hogy kitünő vízkőoldó).és letudtam róla mondani.Azóta nem fáj a fejem,nem olyan magas a vérnyomásom,nem megy a hasam.Mellékesen még fogytam is mióta csak viet iszok,és nem eszem tésztát kenyeret,meg cukrot(édesítőt sem).
2010. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek....ha már mindenképp kólára fáj a fogad, sima cukrosat igyál, ne ilyen "zero" meg "light" meg a többi édesítőszeres lónyálat. Egy tönkrement fogat még mindig könnyebb meggyógyítani, mint egy tönkrement vastagbelet... :S
2010. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg semennyi kólát ne igyál, mert egy 2 literes cukros kólában 2.5 bögrényi!! cukor van, nah érdemes? :D
2010. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!