Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így van esélyem nyárra 10kilót...

Így van esélyem nyárra 10kilótól megszabadúlni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
eddig csak csupa "szemetet" csokit,cukros löttyöket,kakót ettem egész nap. tudom ez nem épp fogyókúrás a kérdésem ha így csinálom,hogy pl.: reggel joghurt+müzli tízorai valamilyen gyümölcs,ebéd: főtt csirke vagy pulyka mell vagy hal zöldséggel vagy barna rizzsel,vacsora saláta joghurtöntettel pulykasonkával...és rendszeres mozgás.
2010. jan. 28. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Végül is lehet, de ezt előre nem lehet biztosan tudni. Biztosan jönnek majd, akik ezt az étrendet megfeleznék, hogy nyárig éhezz, de az sosem jó.
2010. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a lényeg, hogy kevesebbet egyél, rendszeresen, és többet mozogj. Az is mozgásnak számít, ha lift helyett lépcsőzől, busz helyett két megállót gyalogolsz, vagy este sétálsz. De persze tornázhatsz is, vagy járhatsz úszni, futni,biciklizni. Illetve, hogy életmód váltás legyen, ne fogyókúra.


Elvileg lehetséges. Sok kitartást és nagy akaraterőt hozzá!

2010. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,akaraterőma van;)
2010. jan. 28. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Sikerül így. Ajánlom a futást, ha jobb idő lesz.
2010. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen:)
2010. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!