Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csökkenti a narancsbôrt a...

Csökkenti a narancsbôrt a Dyras vákuumos masszírozó készülék?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ezekben. Meg nekem kozmetikus barátnőm mondta , h nem segít. Becsapják az embereket, azt mondják nekik , segít, de mellette diétázzon, sportoljon, igyon sok vizet. Nah.. ettől már önmagában eltűnik a narancsbőr... minek hozzá a váákum..
2010. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs.. vákuum :)
2010. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! :)


Én most karácsonyra szereztem be egyet. Azonnal el is kezdtem használni.

Igaz nekem nincs narancsbőröm, hanem striáim vannak, de mivel azokat eleve nehezebb eltűntetni, ezért osztom meg tapasztalatom.

Az aksi lemerüléséig használom legmagasabb fokozaton. Először kék-zöl foltos voltam, mint akit összevertek, de abszolút nem fájt. Már lassan egy hete volt mindennek és már alig látszik. Van még mit javulnia, ez tény, de ahhoz képest, amilyen volt, hát le a kalappal.

Jah és nem mozgok, nem diétázok mellette :)

2010. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem rég vettem, nekem nagyon sokat segített !

Mellette futok is és persze elhagytam a cukrot teljesen, de megérte nagyon is !

2013. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!