Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Déli 2,5 tábla csokit kompenzá...

Déli 2,5 tábla csokit kompenzáltam valamennyire majdnem 2 órás esti edzéssel?

Figyelt kérdés
Ezen kívül 1600 kcal körül ettem, ami fehérjéből és zöldségből állt, az alapszükségletem szerintem 1400 körül lehet. Szóval így a csokival együtt elég sok lett mára. Arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor a sporttal helyrehozhatok-e ennyit.

2014. nov. 20. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
persze :) Az egészet persze nem fogod tudni elégetni, de egy naptól nem lesz semmi bajod. Egészségedre :)
2014. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy naptól semmi bajod nem lesz. :)

De szerintem inkább egyél gyakrabban, de mértékkel, mint hogy egyszerre befalj ennyit.

Én pl. minden nap eszem pár kocka csokit, így nem szenvedek a hiányától.

2014. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Igen, logikusabb lenne elosztani, de nem mindig tudok megállni egy kocka után, így sokszor nem merek egy kockát se enni. És egy hónapban hány ilyen fér el szerintetek ha rendszeresen edzek?
2014. nov. 21. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, én írtam, hogy mértékkel lehet enni nyugodtan, és én ennek a híve vagyok. Én tényleg minden nap eszem csokit.

De a 2,5 tábla nem gondolod, hogy azért túlzás? Oké, hogy egyszer előfordult, de most tényleg erre akarsz berendezkedni?


Nem tudom, mennyiszer fér bele, gyakran semmiképp. Ellenben pl. két sor csoki még naponta is beleférHET, ha amúgy olyan az étkezésed.

Érdemes ezen elgondolkodni...

2014. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!