Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni?

Hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


151cm vagyok 45kg-mal. Erős csontozatom van,izmos alkatom. Ritkán eszem édességet,sok gyümölcsöt fogyasztok. Nem mondanám diétának,csak mérsékelt evésnek. Mondjuk 14 évesen nem szeretnék diétázni. A kérdésem az lenne,hogyan tudnék 1-2 kg-ot fogyni ? Járok lovagolni és úszni is. Nemsokára íjászatra is el fogok járni,de valami miatt képtelen vagyok a hasamból fogyni. Nem tudom ennek mi az oka. Ezt nemrég vettem észre,(mikor nagyon beteg lettem)hogy mindenemből fogytam kivétel a hasam. AB generatorra gondoltam. Az esetleg segítene ? A sima hasizomgyakorlat nem sokat segített,pedig egy időben hetente 2x eljártam aerobicra. Valami szinten ,ha lenne ilyen gépem könnyebben rávenném magam az edzésre. Szerintetek érdemes megvenni ?



2014. dec. 4. 12:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok.:)
2014. dec. 4. 12:40
 2/5 anonim válasza:
Hát... Figyelj.Én is úszni járok,bár nem fogyás céljából,csak szimplán hobbi.Szerintem 14 évesen ne kezdj el fogyózni,tested még növésben van.Amúgy ha nagyon zavar a hasad , akkor felüléseket csinálj.Amúgy én 176cm,és 55 kg vgayok,és nem érzem azt , hogy fogynom kéne 14/F
2014. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen kissé zavar. Köszi,megfogadom a tanácsod. Remélem beválik a felülés. Mondjuk mindig az volt a gond,hogy nem vagyok türelmes és elvárom,hogy rögtön legyen eredmény. Tudom,lehetetlen.:D

Nem csodálom,hogy nem akarsz fogyni,hisz vékony vagy. Főleg a magasságodhoz képest.

2014. dec. 6. 20:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem,hogy mi a véleményed,tapasztalatod az úszással kapcsolatban ? Változott a tested ? Izmosodtál ? Esetleg fogytál ?
2014. dec. 6. 20:49
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Én 3 hete vettem AB generatort, de előtte kb 1 héttel már használgattam a még régebben megvett Leg Magicet. Úgyhogy 1 hónapja nyomom majdnem mindennap (1 héten mondjuk 4-5 alkalommal), de abszolút elég kb fél óra, persze több részletben, mert egyszerre nem lehet, és garantált az izomláz. Mondjuk én előtte nagyon sokat fogytam 174/48 vagyok. Sajnos lelki okokból kifolyólag fogytam hamar rengeteget, viszont pár helyen eléggé lógott a bőröm csúnyán. Amiatt kezdtem el ezeket használni és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon jó!! Persze, azért nem indulhatnék egy izom szépségversenyen, de rendesen látszik már az eredmény. Kocka has, nagyobb bicepsz és abszolút feszes comb. Szerintem még ugyanennyi idő és egész jó formában leszek. De lehet tényleg, hogy nálam azért látszik meg előbb, mert nagyon vékony vagyok. Amúgy nekem is iszonyú erős a csontozatom. Szerintem, ha egy picit diétázol, meg szokásosan este 6 után már semmi, mellette valami kis sport, az úszás és a futás a legjobb szerintem erre, de ha még izmot is szeretnél, akkor ezek a gépek csodákra képesek. Én sem hittem el, de a rendszeres használatuk mellett, csak úgy pislogok napról napra, hogy mit művelnek.

2014. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!