Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, ha egy étkezés...

Miért van az, ha egy étkezés során jól lakok, akkor utána már nem elégszek meg kevesebb ennivalóval? Hiába vagyok tele, még mindig ennék.

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 21:28
 1/4 anonim válasza:
47%
Kitágult a gyomrod. Egyél keveset, akkor szűkülni fog, és nem is kívánod, sőt, nem is tudsz többet enni.
2014. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval már tele vagy de még mindig éhes vagy? Nálam ez sima tésztánál szokott előjönni, mivel a benne lévő gyors szénhidrát hamar kikerül a vérből is, az pedig éhséget okoz.
2014. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régebben én is ilyen "telhetetlen" voltam.

Nem feltétlen a kitágult gyomor miatt van, mivel lehet hozzá köze a hormonoknak is.

De Én változtattam mindenen, egészségesen táplálkozom s mellette tanulok, sportolok nekem ez bevált.

Lekötöm magam a szabadidőmben- így kevesebbszer gondolok a finomságokra - illetve a napi 5x-i étkezést nem lépem át.

Egy kis önerőre van szükség, de a második-harmadik napra már meg se fog kottyani az a ha nem zabálsz tányérszámra olyan ételeket amiket csak a szemed kíván.

Önerő-hozzáálás kérdése minden, Te vagy az erősebb vagy a vágyaid?

Sok sikert!

2014. dec. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kiss Anna Boglárka válasza:

Nekem nagyon ismerős a helyzet, legalább fél évig küzdöttem ezzel én is!

Ami nálam bevált:

-Minél messzebbre menni mindennemű ételelérhetőségtől

-Egy almát, vagy valami gyümölcsöt enni

-Inni, inni, és inni! Amíg ki nem pukkadsz! :D (mert bizony ha megteltél folyadékkal, már nem fér annyi étel.. ) -> javaslom alapból kezd min 1 pohár vízzel vagy teával az étkezést!

-Mozogni valamit: futni, biciklizni, úszni, vagy csak picit kimozdulni sétálni

-Fogatmosni valami mentolos fogkrémmel! Garantáltan a szádba se tudsz majd venni semmilyen ételt!

-Egy rágó: Ez kicsit becsapja a szervezeted, mintha továbbra is ennél, de kalória már nem csúszik le vele!:)

2015. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!