Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnám rendbe...

Hogyan hozhatnám rendbe magam? Hány kilónak tippeltek?

Figyelt kérdés

Evészavaros voltam/vagyok, nyáron 10 kg-mal voltam könnyebb, a mostani súlyommal kezdődött kb. az egész betegségem. Nagyon rosszul vagyok a testemtől, főleg a csípőm szélessége és a combom vastagsága zavar. Szeretnék fogyni, de úgy érzem, képtelen vagyok rá, a két véglet között mozgok: vagy alig eszek valamit vagy felfalok mindent. Tudom, hogy sosem leszek igazán vékony a homokóra alkatom miatt, de szerintetek ha megpróbálok normálisabban étkezni (úgy 1400 kcal körül, egészséges kajákból) és elkezdek futni, 1-2 hónap alatt le tudom adni a felesleget, vagy drasztikusabb módszerekre van szükségem? (Tudom, mindenki másként működik, így nem igazán lehet megjósolni semmit... De azért mégis.)

Bocsánat a szörnyű képminőségért és a gyűrött pólóért. :D

[link]

Ez egy picit talán nagyobbnak mutat felül, mint amilyen valójában vagyok, itt egy másik:

[link] (Elnézést a Paint-es bénázásért, van rajtam bikini, csak elég jellegzetes és nem akarom, hogy felismerjen valaki. :D)


Amúgy 167 centiméter magas vagyok.


2014. dec. 14. 17:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves válaszokat.

Nem is kövérnek látom magam, talán inkább a tömzsi a megfelelő szó rá. Vagy nem is tudom. És hozzá kell tenni, hogy nekem mindig is tetszett a sovány testalkat, irigylem azokat a lányokat, akik bármennyit ehetnek, mégsem híznak, örökké igazán vékonyak maradnak.

Nem akarok drasztikus módszerekhez folyamodni, egyrészt nem is hiszem, hogy lenne akaraterőm hozzá, másrészt pedig tudom, hogy kissé megőrülnék tőle, nyáron is ez történt. Viszont nagyon szeretnék 50 alá menni. (Most 53-54 körül mozgok, nyáron 43 kiló voltam.)

Mindenesetre megnyugtató, hogy mások nem látnak nagydarabnak. Remélem most sikerül elérnem egy olyan súlyt, amivel elégedett leszek, a múltban ha elértem a célomat, újat tűztem ki magam elé, sosem voltam megelégedve önmagammal, 43 kilósan is tovább szerettem volna fogyni.

2014. dec. 15. 22:03
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű, egészséges és főleg NŐIES alakod van. A legtöbb lány, főleg a fiatalok, bemesélik maguknak, hogy a 40 kilós ropi alkat a szép, se fenekük, se mellük, se csípőjük, se combjuk, és úgy néznek ki, mint egy éhező kisfiú. A te alakod tökéletes, szerencsés a barátod, illetve leendő barátod. :)
2014. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mármint a nőgyűlölő, sátánista kezekben lévő média meséli be. Nem a nők saját maguknak.
2014. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!