Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnám rendbe...

Hogyan hozhatnám rendbe magam? Hány kilónak tippeltek?

Figyelt kérdés

Evészavaros voltam/vagyok, nyáron 10 kg-mal voltam könnyebb, a mostani súlyommal kezdődött kb. az egész betegségem. Nagyon rosszul vagyok a testemtől, főleg a csípőm szélessége és a combom vastagsága zavar. Szeretnék fogyni, de úgy érzem, képtelen vagyok rá, a két véglet között mozgok: vagy alig eszek valamit vagy felfalok mindent. Tudom, hogy sosem leszek igazán vékony a homokóra alkatom miatt, de szerintetek ha megpróbálok normálisabban étkezni (úgy 1400 kcal körül, egészséges kajákból) és elkezdek futni, 1-2 hónap alatt le tudom adni a felesleget, vagy drasztikusabb módszerekre van szükségem? (Tudom, mindenki másként működik, így nem igazán lehet megjósolni semmit... De azért mégis.)

Bocsánat a szörnyű képminőségért és a gyűrött pólóért. :D

[link]

Ez egy picit talán nagyobbnak mutat felül, mint amilyen valójában vagyok, itt egy másik:

[link] (Elnézést a Paint-es bénázásért, van rajtam bikini, csak elég jellegzetes és nem akarom, hogy felismerjen valaki. :D)


Amúgy 167 centiméter magas vagyok.


2014. dec. 14. 17:13
1 2
 1/13 anonim válasza:

Egyáltalán nem vagy kövér.

A Combot vastagsága, az csak a pasidnak lesz jobb:D

2014. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér. A combodon és csípődön dolgozhatsz egy kicsit, de így is jó.
2014. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Evészavaros voltam/vagyok, "


Egyértelműen evészavaros vagy!

Semmit nem kell fogynod, egyáltalán.

2014. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vékony vagy. A leírásod alapján érdemes lenne beszélned a pszichiátereddel, mert nem látod reálisan magad. Nem kell fogyóznod egyáltalán. Én is kórosan sovány voltm (más ok miatt), hidd el tudom miről beszélek. Ha ebből még fogysz, akkor bekerülsz a kórosan sovány kategóriába, az pedig nagyon nem egészséges. Normálisan kellene táplálkoznod, edzéssel pedig tudod annyira formálni a testedet, hogy minden tökéletes legyen rajtad. Mondjuk szerintem most is tökéletes. A hasadon pl már most sincs semmi háj, a comboddal sincs semmi gond. Ne fogyókúrázz, ha nincs miért, feleslegesen sanyargatod magad.
2014. dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A homokóra alkat pedig inkább előny, mint hátrány. Az tetszik a pasiknak, nem egy csipő nélküli nő. Nézd meg a szexibb színésznőket, mindegyiknek kerek idomai vannak, egyik sem egy csontkollekció, az gusztustalanul néz ki.
2014. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Jó hogy nyár óta föl tudtál szedni valamennyit, mert az már talán nem is lehetett egészséges. Most már a lelki problémáiddal próbálj meg valamit kezdeni. Átmenetileg akár még az evésbe is menekülhetnél, míg szakszerűbben nincs orvosolva a bajod, mert még bőven férne rád szerintem egészséges és esztétikus határokon belül is.
2014. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem látom azt a felesleget.
2014. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Karcsú vagy.
2014. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kb. 50 kilónak tűnsz. Szép vagy!
2014. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én mennyire örülnék, ha így néznék ki..

Nem vagy kövér, testképzavaros viszont igen. Pszichológus kellene, ha tényleg rászánod magad szólj, tudok jó szakembert ajánlani.

2014. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!