Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás tippek télre?

Fogyókúrás tippek télre?

Figyelt kérdés

Most nem olyan egyszerű a biciglizés és egyéb.

Faluban lakom szóval nincs konditerem és az utak is sarasak meg havasak.



2014. dec. 10. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
elárulom neked, hogy a fogyás a táplálkozáson múlik, és nem a sporton, csak mindenki a sportot erőlteti, mert úgy gondolja akkor úgyan úgy eheti a rántott húst
2014. dec. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél szobabiciklit!
2014. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet igaz. Az 1. Mekkora hülye, bunkó vagy. A sport szerinted? A nagy fogyókúrának mindíg elhizás a vége.
2014. dec. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van ezerféle otthoni edzés is. Ha még nem sikerült bepötyögni a Google-be, hogy "edzés otthon", vagy hasonlók, úgy gondolom nem akarod ezt igazán.

Én Péntek Enikőznék otthon a helyedben.

De persze főleg a kaján múlik, az edzés csak rásegít, meg fogyás után se leszel plöttyedt.

2014. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kajával alig fogytam, mikor mozogni kezdtem, gyorsan lement a felesleg, és jobb lett, mint hízás előtt, mivel feszesebb lettem.


Kérdező, tornázz otthon, rengetegféle gyakorlat van. Ha tévézel is mellé vagy zenét/rádiót hallgatsz, még unalmas se lesz.

2014. dec. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Otthon végezhető tornákkal aerobik ilyesmik, pótolhatod a mozgást, heti 4x elég tornázni 30-40 percet de intenzív legyen.
2014. dec. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Youtube tornavideókat ajánlanék mozgásnak, millió van fent. Diétának pedig finom rakott káposztát, székelykáposztát, csak mindent csirke vagy pulykamellből és kenyér, rántás, liszt nélkül. Illetve mindenhez egyél savanyúkáposztát, nasinak pedig körtét, almát, mandulát, magokat. Ilyenkor még nagyon hasznos a sütőtök, és az én nagy téli kedvencem a felaprított, 5 percig mikrózott alma fahéjjal megszórva.
2014. dec. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Télen is vannak olcsóbb zöldségek, például káposztafélék.


Télen szokás disznót leölni, tehát ilyenkor célszerű rágyúrni zsírra és húsra.


Biciklizésnek ehhez semmi köze nincsen, de otthon bárki tud erősíteni aki akar.

2014. dec. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi normális válaszokat
2014. dec. 10. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!