Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a sok...

Mit csináljak, hogy a sok fogyástol ne lógjon a hasam?

Figyelt kérdés
3 gyerekes anyuka vagyok, megviselrék a bőröm a terhességek és elég nagy hasam maradt. Most kezdem a diétát fehérjeporral és kemény edzéssel, de nagyon félek töle hogy a hasam lógni fog.
2014. dec. 29. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogyj lassan, krémezd szorgalmasan, hideg-meleg vizes váltott zuhany.
2014. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sima testápolóval jó? A fehérjeporral 2 étkezést fogok kiváltani (edzés után délután és a vacsora) Nemtudom milyen ütemben fogok fogyni, mert még csak most rendeltem meg a fehérjét.
2014. dec. 29. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, bármilyen testápoló jó, a lényeg, hogy minél hidratáltabb legyen a bőröd, ez javítja a rugalmasságot. Én éppen fordított helyzetben vagyok, nekem most nő a pocakom, ikreim lesznek, krémezem szorgalmasan, de kíváncsi leszek, mennyire sikerült megóvni a bőrömet. :) Félek, hogy javarészt genetikán múlik, de legalább próbálkozzunk, nem igaz? :)
2014. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem szules utan extra durva kotenyhasam volt amire azt mondtak hogy a fogyas meg rontani fogja igy mutet lesz az egyetlen megoldas(sebesszel beszeltem) ahoz kepest mintha nem is szultem volna.a kremeg nem ernek semmit,hasazni kell ko kemenyen.de megeri!!sok sikert:)
2014. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!! :))


Az első 2 terhességnél nem volt gond, de a harmadfiknál extra nagy hasam volt és csíkos is lettem, igaz én csak babaolajjal kentem. :)

2014. dec. 29. 15:00
 6/6 anonim válasza:

Én ezt ajánlom!


[link]


Fiú létemre kipróbáltam, nem hittem benne, de bevált! Egy ilyen tubus nekem 3 hétig tartott, jó vastagon kentem, de megérte :)


20 kg-t fogytam és lógott a hasamon a bőr, sport mellett használtam 1,5 HÓNAPOT!!!! és megemelte a hasam és feszes lett :D

2014. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!