Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jövő nyárra letudnék fogyni...

Jövő nyárra letudnék fogyni így ha minden bele adok?

Figyelt kérdés

168cm vagyok és kb.80-85 kilo.

Ilyenre szeretnék lefogyni le tudok jövő nyárra ha mindent bele adok?

[link]



2013. szept. 22. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

:D


"H"-s melltartónál létezik nagyobb?

Ha igen, és neked az van, akkor "lefogyhatsz" ilyenre.

Ha nem, akkor belekalkuláltál egy plasztikát is? :)

2013. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#2: Ehhez bőven elég a C is... S persze jó genetika, hogy ne abból menjen le a zsír ;)


Nos, kérdező, ami a számokat illeti, valószínűleg le tudsz fogyni, de hogy milyenre, az alkat és edzés kérdése...

2013. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehetsz. írj privit:) segítek benne.:)
2013. szept. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Letudsz csak azt számítsd bele a dologba hogy lesz rajtad némi bőrfelesleg ami azt jelenti hogy ha 18 év körül vagy akkor talán még simulhat a bőröd valamennyit de ha már 20 év felett vagy akkor nem biztos mivel nem vagy növésbe így maximum azt érheted el hogy lógni fog rajtad, de nem nagyon mert azért majdnem 1 éved lesz erre, de hirtelen fogyást ne akarj elérni mert akkor bizony nagyon fog lógni a bőröd és az rosszabb lesz és akkor kereshetsz egy plasztikai sebészt aki leoperálja rólad, ami nincs ingyen.

Jövő nyárig leadhatsz kb 20 kilót ha mindent beleadsz és karácsonykor, meg húsvétkor sem csábulsz el. Egyet ne felejts el hogy ha nem bírsz egy diétát akkor hagyd abba, és nagyon ne a diétára meg a koplalásra gondolj hanem sportolj inkább. És az étrended is alakítsd úgy hogy mindent fogyasztasz cukrot, szénhidrátot, de mértékkel, és eloszlatva, többször nagyon keveset, és igyál sok vizet hogy könnyebben feltudd emészteni.

Én egy hasonlóval leadtam 18 kilót picivel több mint 10 hónap alatt de én nem feltétlen a fogyásra mentem rá hanem én inkább erősítettem mert ugyanúgy nagydarab akartam maradni csak izomba.

2013. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!