Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tojás diétát kezdtem el!...

Becsee kérdése:

Tojás diétát kezdtem el! Vajon akkor is használ ha csak tojást eszek? Bemásoltam a diéta menetét

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 5. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
koplaláshoz, tápanyaghiányhoz tökéletes, meg a büdös finghoz
2015. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha valaki tartósan fogyni akar, miért nem vált életmódot. Az ilyen "csak rizsátnégyhétig" meg "csokidiéta" semmit nem érnek, illetve de, lefogysz esetleg pár kilót, aminek utána ha szerencséd van dupláját, ha nincs szerencséd tripláját hízod vissza.

Aki TÉNYLEG szép alakot szeretne, és nem csak 2 hétre, az táplálkozzon egészségesen, és mozogjon!

Megjegyzem, helyes életmóddal nem csak tökéletes alakot, hanem igazi testi-lelki egészséget érhetsz el.:)

2015. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyoldalú étkezés csak anyatejes csecsemőknél egészséges! Változatos étrend kell, nem ilyen egyoldalú koplalós.
2015. jan. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyoldalú étkezés nem vezet eredményre hosszútávon. A tartós fogyáshoz egy változatos, egészséges étrend szükséges és persze mozgás. Be kell iktatni az életedbe a mozgást. Ki kell iktatni minden felesleges cukrot, sót, zsírt tartalmazó ételt. A zsírbevitel egyébként fontos, de nem a 2 liter olajban megsütött rántott hússal kell bevinni. Zöldség, gyümölcs. Minden változatban és mennyiségben. Ezt nevezik életmódváltásnak és csak így érheted el, hogy egészséges körülmények között fogyj le és meg is tudd tartani a súlyod.
2015. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Barátnőm 2 hétig élt ezen a tojás diétán...közben 12 órázott, igaz fogyott de nem 1x volt rosszul,elájult munkahelyen stb...mondta h fogyott x kilot,de nem érte meg
2015. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!