Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El szeretném kezdeni a 30...

El szeretném kezdeni a 30 napos challengeket hasra, illetve combra/fenékre. Milyen diéta javasolt mellé? Mit ehetek és mit nem?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ismeri-e mindenki: 30 day squat challenge illetve 30 day crunch challenge, guggolások illetve hasprés.

A súlyommal meg vagyok elégedve, 160cm-hez 48-49 kg vagyok. A combomat és a fenekemet szeretném erősíteni, sajnos elég plöttyedt, illetve a hasamat is. Táncolok heti 2x, de most nem tudok mindig járni a suli miatt.

Szeretnék mellé egészségesebben is étkezni, de nem tudom mit kéne kerülnöm, még sosem diétáztam. Előre is köszönöm a válaszokat :)

17/L


2015. jan. 5. 16:07
 1/2 anonim válasza:

Szia! Ha meg vagy elégedve a súlyoddal, akkor sz*rj a fogyókúrákra, diétára! Csináld nyugodtan a challenge-eket, csak jól jöhetsz ki belőle, és csak bátorítani tudlak. Nem vagy elhízva, ezért gondolom alkatilag vagy ilyen (vagy a már meglévő életmódod is elég jó, és nem szaladnak rád a kilók), hidd el, felesleges diétázni! Elvenné a mozgás örömét, csak arra gondolnál, hogy mindent jól egyél/csinálj! Egyél amit szeretnél, akkor amikor szeretnéd. Ha tele vagy, hagyd abba, és ha megint éhes vagy, egyél!

Válogass az egészségesebb ételek közül: hal, csirke, tojás, sok zöldség, teljes kiőrlésű dolgok, csoki helyett gyümi, és minden jó lesz! :)

A mozgás kiveszi az erődet (bár nem tudom mennyire fog megviselni a challenge, nem ismerlek), de ne lepődj meg, ha éhesebb vagy az átlagnál!

Kezd el, sok sikert!

2015. jan. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2015. jan. 6. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!