Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy mennyi idő alatt fogyhatok...

Igy mennyi idő alatt fogyhatok le?

Figyelt kérdés
Reggeli 3főtt tojás,egy tejföl,egy szelet csirkemell sonka,ebéd főtt krumpli,vacsi 3 főtt tojás,egy marék borsó,tejföl,egy joghurt.Egy órát edzek minden nap!
2015. jan. 7. 05:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden nap ezt ennéd?

5 nap múlva már a tojásra se tudsz majd nézni.

És ez az étrend nem jó. Hol van a csirke, hal? Alig van benne fehérje. Azt mondják heti 4 tojás bőven elég. A krumpli fogyókúra alatt nem valami jó választás. A tejföl végképp nem, a piros (20%) rengeteg zsírt tartalmaz és a kcal is jó sok. Ezen még dolgozni kell.

De szerintem sokkal egyszerűbb, ha szimplán arra figyelsz, hogy egészségesen egyél, nem kell semmi extra étrend.

Ahhoz, hogy bárki válaszolni is tudjon, meg kéne mondanod a súlyod, korod és magasságod is. Nem mindegy, hogy egy 90 kilós 160cm vagy egy 65 kilós 175 cm lány akar fogyni.

2015. jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

174 centi vagyok,88 kiló.15 kilót akarok leadni.Persze ez csak az első napom volt,eszek csirkemellet,rizst,zöldségeket,gyümölcsöt,majd kialakul.

Az az egy szem krumpli nem hiszem hogy olyan nagy baj lenne!

2015. jan. 7. 09:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja,és a tejföl is kék:)
2015. jan. 7. 09:26
 4/8 anonim ***** válasza:

ez így nem jó!

semmi mennyiség


és csak a kaja kevés lesz kondi is kell


de válaszlok : soha

2015. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es!Írtam,hogy edzek minden nap egy órát!Baj van a szövegértéssel?Te egy bunkó vagy azon nem lehet változtatni de én lefogok fogyni. Ez az oldal is azért van hogy kérdezzünk valamit. Normálisan kérdeztem!
2015. jan. 7. 12:47
 6/8 anonim válasza:
Amikor szedtem a meizitangot (étvágycsökkentő), akkor én is igyekeztem hasonló étrendet betartani, ami - őszintén szólva - nem kis kihívást jelent az embernek..De az mzt szedése mellett néha elcsábulhattam anélkül, hogy utána mérhetetlen bűntudatom lett volna.
2015. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ezzel gyorsan, de nem félsz, hogy visszajön? ha esetleg visszahíznád, akkor próbáld ki a meizitang botanical slimminget. Elég jó kis étvágycsökkentőőő:)
2015. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
eén is a botanicallal fogytam, mert sajnos ez ilyen étrenddel nem tudtam fogyni. de a meizitanggal igen.
2015. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!