Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A párom fogyni szeretne....

A párom fogyni szeretne. Hogyan étkezzen?

Figyelt kérdés

Milyen ételeket ne egyen? Mit igyon?

Reggelije: 1 pogácsa és 1 banán

Ebédje: Pörkölt tésztával+savanyúság

Ezek az ételek szerintem hizlalnak. Mit vacsorázzon?


2015. jan. 9. 16:12
 1/9 A kérdező kommentje:

Tízóraija: Kuglóf

Uzsonnája: Párizsis kenyér+paradicsom

2015. jan. 9. 16:13
 2/9 anonim válasza:
ezeket ne:D de ezt miért nem ő írta ki?
2015. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennek 90% szenhidrat. Reggeli: zabpehely,tej Tizorai:gyumolcs ebed: hal, csirke, zoldseg 3/4r 1/4r rizs,krumpli vacsora salata+joghurt+sajt+paradicsom+zsirszegeny hus/rantotta kenyer nelkul
2015. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 megmondóka válasza:
0%

Mindenkinek másra reagál jól a szervezet, de az tuti, hogy a sport mindenképpen a legjobb fogyókúra!

De ha nincs idő, vagy energia mozogni, akkor keserves a fogyás!

Én pl. 8 kilót fogytam 103-ról 95-re az elmúlt 1 hónapban mozgás nélkül, azzal a módszerral, hogy 12-ig nem eszem semmit (vagy max 2 szelet puffassztott gabonát

2015. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 megmondóka válasza:

ha már nagyon ég a gyomrom)

Délben általában halat, esetleg csirkét eszem zöldségekkel, és vacsira is.

Néha csakok, megeszek egy kocka csokit, vagy eszem egy zsömlét, fe egy héten max egyszer-kétszer.


Leírom viszont, hogy mit ne egyen:

kenyér

tészta

krumpli

édességek

cukros italok


Ha nagyon nem bírja, néha csaljon (van, hogy én is benyomok egy balkán burgert, de utána vissza a régi kosztra.

2015. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem búza/gabona helyett zöldségeket és húsféléket kellene ennie. "szerintem", meg nem szerintem is.


Teljesen értelmetlen pogácsával, kuglóffal, tésztával terhelni a szervezetét, mondjuk finomak.. viszont közben tönkreteszik.

2015. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 9. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt a 12ig nem eszünk dolgot, inkább hanyagolja a párod.

A reggeli a legfontosabb étkezést. Pont hogy ilyenkor kéne a legtöbbet enni, egyrészt mivel a szervezet még felhasználja a bevitt tápanyagot. Másrészt ekkor kell szénhidrátot is enni, ami energiát ad, hogy elkezdhessük a napot.

(Van is az a mondás: reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj úgy mint egy polgár, és vacsorázz úgy mint egy szolga)

2015. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetlen probléma, hogy a 'reggeli a legfontosabb étkezés' nézet kb. pont annyira jó / nem jó, bejön valakinek / nem jön be valakinek mint a 'hagyd a reggelit, egyél ha tényleg éhes vagy, mondjuk délben' felfogás.


Amúgy tök mindegy, reggel van egy kis élettani inzulinrezisztencia, akkor azért nem jó enni.. amúgy meg egyen napi 2-3x az ember és kész, majdnem mindegy mikor.. csak ne szemetet, mert az minden napszakban elég rossz.

2015. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!