Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt vki aki 90 kg felett...

Van itt vki aki 90 kg felett van es szeretne fogyni?

Figyelt kérdés
Szules utan vagyok hat.honappal es maradt rajtam 10 kg.sajna a terhesseget is tulsullyal kezdtem de mar ez sok.mar nagyon sokszor figyoztam kissebb nagyobb sikerrel de most mar sokat szeretnek fogyni,viszont nincs kitartasom.gondoltam hogy vki hasonlo cipoben jar egyutt csinalhatnank.
2014. szept. 8. 03:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 87 kg vagyok,missed ab után.Ma kezdtem a diétát,ha akarod csinálhatjuk együtt!
2014. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék! Én 100kg vagyok, 165 cm.

Én nem a terhességre fogom hogy meghíztam, s nem fogytán vissza, hanem mert sokat ettem/eszem. 60 kg voltam, csak 40-et kene leadnom:)

Az a durva, ha bele gondolok, annyit kéne lefonynom, mint a krt gyermekem együtt!

Most az álmom, hogy karácsonyra 70kg alatt legyek!

2014. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én sem fogom a terhességre, csak azota még +10 kg rajtam maradt,. amugy mar regota 84 voltam (ami nagyon sok) a 159 cm-hez. ti hogy tervezitek, milyen modon leadni? kajákat miben változtattok? nekem a torna nehéz lesz, mert császárom volt, és ha kicsit jobban megeroltetem magam akkor fáj a hegem. már probaltam egy két felulést , de nem nagyon ment. pedig a hasamon van a legtobb.nem tudom hogyan csinaljam, nalam az a baj hogy a csokit meg az edesseget szeretem.errol hogy fogok lemondani..... irjatok legyszi le mit hogy terveztek enni, mikor mennyit tornazni, vagy konkrét diétat fogtok csinálni? hány évesek vagytok? én 30
2014. szept. 8. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 36 vagyok.Elhagytam a lisztes és cukros kajákat.Tojás,tejföl,csirkemell,túró,zöldség gyümölcs-ilyeneket eszem és reggelente tornázok egy órát.Kérdező,a szobabiciklit ajánlanám neked is,napi fél óra csodákat tesz:)Ja és a legfontosabb: napi 3-4 liter víz!Eltelít és átmossa a szervezetet.
2014. szept. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi újság csajok?
2014. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nah én még infokat szerzek, de holnap elkezdem.... remélem sikerul is ....ti hol tartotok? vhogy ellaposodott a téma
2014. szept. 16. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!