Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók ti milyen sütemén...

Fogyókúrázók ti milyen süteményeket, édességeket szoktatok otthon sütni-főzni?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, hogy a norbi lisztes dolgokat ne írjátok le, mert nálunk a családban nincs annyi pénz, hogy ilyet megengedjünk magunknak.
2010. febr. 6. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én multkor kb 150 g zabpelyhez öntöttem annyi vizet hogy ellepje, felraktam főni, kevergettem emig iylen nagyon sörö már már tömör állagú lett, beleraktam egy torta formába, a tetejére: alacony zsir % túróhoz 1 tojás, meg fahéj ment hozzé, össze kevertem, és ráraktam a tetejére. Beraktam 30 percre légkeveréses 200 fokra, aztán a tetejére ( előzöleg kirakotam olvadni) Mirelit gyümöclskeverék, ( szeder ribizli, málna eper stb) És azt a tetejére. Valami leirhatatlanul finom, és precizen kiszámoltam hogy nagyon nagyon nagyon kevés kcal van benne. Röhejesen kevés. És jól lakat. Nagyon
2010. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
én semmit
2010. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az a lényeg , hogy ne fehér lisztet és cukrot használj. én is zabkorpából és édesítővel szoktam mindenfélét. pl muffint, palacsintát, túrógombócot.külföldön lakom itt nagyon olcsó a zabkorpa, otthoni árat nem tudok, de szerintem ott sem lehet drága.
2010. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi a francnak édesség, meg sütemény?

Ha le akarsz fogyni, akkor miért nem azon töröd a fejed, hogy mit és mennyit sportoljál.

Ha zabálni akarsz, maradj kövér....

2010. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves előző, ha oltogatni akarsz, akkor menj máshova.


Attól, h valaki fogyni akar még ehet édességet...sőt képzeld, még gondolkodni is tud mellette, hogy melyik az a sportág, amit szívesen végez! A kettő nem zárja ki egymást....

2010. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Naponta tornázok 30-40 percet, de most szerintem nem ez volt a lényeg. Csak a sós dolgokból szerintem minden diétázónak egy idő múlva csömöre lesz.
2010. febr. 6. 14:57
 8/9 anonim ***** válasza:
mindenfélét fehér lisztből és cukorból és mégsemhízok :D
2010. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mázlista. :D Irigyellek rendesen, régen én is ilyen semmitől sem hízós típus voltam, csak aztán a gimiben hirtelen elkezdtek felcsúszni a kilók. :( Azóta hála istennek rájöttem, hogy inkább visszafogom magam, és otthon tornázom, és nem hagyom, hogy 70 kiló felé menjek a 175 cm-emhez. Most 64 kiló vagyok :)
2010. febr. 12. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!