Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden étkezéskor (5x)...

Ha minden étkezéskor (5x) ennék egy evőkanál búzakorpát az jó hatással lenne az emésztésre vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon lassú az emésztésem, mindent kipróbáltam már.
2015. jan. 10. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Búzakorpa nem az emésztést gyorsítja, hanem a széklet állagát javítja, mivel a legmagasabb a rosttartalma.
2015. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mivel nagyjából emészthetetlen rost, így gyorsabban ürül ki, mint mondjuk a fehér lisztes dolgok rost híján.
2015. jan. 10. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit soknak tűnik, én napi 1 evőkanálnyi ajánlott mennyiségről olvastam. És alkalmazom is, minden este 1 pohár joghurttal. Jó a hatása. Viszont arra figyelni kell, hogy mellé elegendő folyadékot fogyassz, anélkül a búzakorpa pont ellenkezőleg fog hatni, mint szeretnéd.
2015. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 evőkanálnyitól nem inni fogod a vizet, hanem vedelni, a hasad puffadt lesz, rengeteget járhatsz WC-re. A mennyiség is számít, jóból is megárt a sok.


Egyszerűbb, ha 1-2 sima korpatablettát szedsz, azzal eléred a kívánt hatást, de nem terheled túl a szervezeted.

2015. jan. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 evőkanál rengeteg. Én napi 1 teáskanálnyit eszek.
2023. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!