Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyáshoz melyik diétát...

Kérdezlek kérdése:

Fogyáshoz melyik diétát javasoljátok?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, és 80 kiló. Nem gurulok, de van hasam, van rajtam felesleg, ami zavar, ezért elkezdek edzeni, de az edzés önmagában nem megfelelő, kell hozzá egy helyes étrend is. Ti mit tudnátok javasolni? Alapvetően olyan ember vagyok, aki könnyen ad le súlyt, és könnyen is hízik. Nézegettem diétákat, de sokszor teljesen eltérő tanácsokat adnak meg. Esetleg ha valaki tud valami jó diétát javasolni, azt kérem, ne csak a nevét írja le, hanem vagy linkeljen egy oldalt, ahol elolvashatom hogy hogyan kell betartani, vagy írja le ő. Köszönöm előre is a segítséget.

2015. jan. 10. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem bármit is találsz majd jónak, bármit is választasz, gondolkodj el azon, hogy mely ételfélétől hízik el és betegszik meg az emberek többsége, és mik azok amik amúgy tényleg fontosak, sok energiát adnak, nem terhelik meg a szervezetedet..


És az utóbbiakra alapozd a diétádat az előbbiek csökkentése/elhagyása mellett.

2015. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!