Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 2 alma, és egy Cerbona...

Napi 2 alma, és egy Cerbona müzliszelet koplalásnak számít?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen hiányos étkezés.
2015. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annak!

Étkezz normálisan, különben össze fog szűkülni a gyomrod, fájni fog a hasad, szédülni fogsz, össze fogsz esni, és később mehetsz a kórházba.

2015. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem akarok bajt, de azért érdekelne, hogy akkor az a külünbség a koplalás, és a "normális" diéta között, hogy a koplalás beteggé tesz, de a megtervezett diéta meg nem?

De a fogyás mindkét esetőségben fent áll. Nem?

2015. jan. 12. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Napi 100 kalória a minimálisan szükséges 2000 helyett szerintem 2 napig sem tartható.
2015. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha annyira érdekel, keress rá a 180 vagy 160 grammos szénhidrát diétára
2015. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem hogy gondolhat valaki komolyan egy ilyen kérdést és hogy mért jobb az embereknek koplalniuk, leépíteni az izmaikat, aztán zsírban visszaszedni minimum ugyanazt a tömeget, mint egészségesen ésszel étkezni, mozogni és tartósan fogyni?! Még sose láttam olyan válaszokat hogy ez az, koplaltam, lefogytam bomba csaj lettem és azóta a régi étrendemet visszaállítva se híztam visszaaa... csak olyat hogy koplalt vagy lefogyott vagy nem majd visszajött az egész, és azóta nem tudok magammal mit kezdeni

De sok sikert a hülyeségedhez

2015. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A normál diéta egy életen át tartható, mennyiségileg és minőségileg is megfelelő, biztosít minden szükséges tápanyagot, ezáltal egészséges. A koplalás rohadtul nem ilyen!


De nyugodtan kezd el, harmadik napra jól bezabálsz majd, mint egy korábbi észlény:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__64..

2015. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!