Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy fogyókúrázónak hetente...

Egy fogyókúrázónak hetente hányszor ajánlott tornázni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem inkabb minden nap fel orat mint 3 naponta 2 orat..
2015. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minimum félóra, minél többször egy héten.
2015. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
66%
Napi 20 percet javasolnak de ebbe adj bele mindent ! https://www.youtube.com/watch?v=pc_pvnDEXAc ez csak hasizomra ,, de én 10 kilót adtam le ezzel . Van lábra kézre is .
2015. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden másnap 1-1,5 óra.
2015. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden embernek heti 3x 60 perc az ideális.
2015. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Amit írtam az a minimum. #5 Voltam.
2015. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valamennyi mozgás mindennap kell, erős edzés akár heti alkalommal is elég lehet. Fokozatosan kell növelni az adagot, de napi fél óra átmozgatás elengedhetetlen.
2015. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocs, heti 3 alkalmat akartam írni
2015. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

lol

Minden hétre jut egy dagadt-kérdés.


Már a kérdésből következik, hogy örökre kövér maradsz, mert ugyan zavar, hogy nem illesz bele a társadalmilag elvárt ruhaméretbe, de igyekszel minél kevesebb enerigát belefektetni a dologba.

Itt kérdezed meg, hogy mennyit tornázz?


Tornázz b+, míg el nem ájulsz, tedd oda magad, fájjon, szenvedj, köpd ki a tüdőd, szakadjon szét a térded... s ha mindezt megtetted, akkor elmondhatod, hogy tettél valamit.

Ha mindezt megteszed, nem kell fogyókúráznod.


Amíg ropit majszolva sz.gép mögött tespedsz és kérdezősködsz, addig nem változik semmi.

2015. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

tornászással nem fogsz lefogyni, nagyon kemény és sok kocogással vagy emelkedőre állított futópadon gyaloglással (heti 4x minimum fél óra de inkább óra), és kevesebb étkezéssel van esélyed.

Sziklamászók, hegymászók akár egy-két napig nem esznek és tolják egész nap hegyre fel, na, annak van látszatja, párolognak a kilók.

2015. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!