Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert fogyok ilyen lassan?...

Miert fogyok ilyen lassan? Hogyan gyorsithanam fel?

Figyelt kérdés

167 cm vagyok, 64 kg. 2 hete fogyokurazok, de eddig csak 1 kg ment le. 55 kg-ra szeretnek lefogyni Husvetig, de ebben az iramban nyarra udnam csak leadni, addig meg bele fogok faradni. Mivel porgethetnem fel, mozgok, sportolok, odafigyelek az etkezesre...

22L


2015. jan. 13. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
ne akarj gyorsan lefogyni.. nem megy egy kettore .. szepen lassan ,hidd el a vegen jobb lesz az eredmeny ,mintha most siettetned es a vegen vissza jonne a ketszerese, csak igy tovabb ne hagyd abba es ne akarj sietni..
2015. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

heti 1 kg a normális fogyás Ha 1 hónap alatt 5 kg-ot fogysz az nem gáz. 1-2 kg. pedig még nem fogyás, hiszen ennyi változás attól is van, ha jól bekajálsz, vagy ellenkező irányban: kis és nagydolgodat is elvégzed.

Amúgy mit csinálsz, ha lefogytál, abbahagyod? Belefáradás miatt kérdezem..

Mit szoktál enni?

2015. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hal, parolt hus, zoldseg, gyumolcs minden mennyisegben, esetleg barna kenyer, gepsonka, husleves, neha egy szelet csoki, joghurt, turo, tojas.
2015. jan. 13. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Azért fogysz ilyen lassan, mert ilyen a fogyás üteme, heti kb. 0,5 kg.
2015. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 foreveralonepls válasza:
tavaly nyaron egy honap alatt lefogytam 6,5 kilot, mondjuk ugy hogy koplaltam ami nem egeszseges. a napi 5x etkezest 3 ra csokkentettem, majd 2 re:D a csokit es a sutiket szamuztem:) 53kgrol 47kgra
2015. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lassan fogysz, hanem normál ütemben. Heti egy kiló zsírból csak nagy túlsúlynál lehetséges, neked meg nincs.
2015. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően jó amiket eszel. Gyümölcsben gyümölcscukor van, azt hagyd el, cseréld zöldségre, vagy ha nagyon vágysz rá akkor csak délelőtt egyél vagy bármilyen nagyobb mozgás előtt és utánra hagyd. Csokit ugyanígy.

Ha tudsz kalóriát számolni akkor egyél annyit mint 60 kg-osan ennél, majd ha elérted akkor annyit mintha 55 kg-os lennél.

Olyan étrendet válassz amit később is tudsz tartani, hogy ne legyen állandó jojó effektus.

2015. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!