Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sosem fogyok így le. Teljesen...

Sosem fogyok így le. Teljesen ideggyenge vagyok! Mit csináljak? Mindenki ellenem van.

Figyelt kérdés

Nem telik el úgy nem,hogy ne szólna be valaki a súlyom miatt.. a házból is utálok kimenni...a macska megette a reggelimet és borul az egész napom mert abból az volt az utolsó mást meg nem ehetek helyette mert nem reggelire való..tehén,disznó,zsírdisznó,fúj nézd már milyen ronda,hogy néz ki láttad? stb.... ez megy minden nap..amúgy is gyenge vagyok és akkor még minden közeli ismerős kínálgat csokival stb h na egyél csak egy kocka.. nem értik h nem ehetek egy kockát se..van mikor addig csesztetnek vele , hogy bőgve jövök el onnan..meg mikor kimentem futni beszóltak egy autóból hogy mi van hova futsz megszöktél a disznóvágásról?

nem tudom mit csináljak teljesen idegroncs vagyok de nem szedhetem az antidepresszánsokat mert attól lettem ilyen ronda nagy disznó!!



2015. jan. 6. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a táplálkozási ismereteid milyen szinten vannak, de valószínűleg nem túl magasan. Nem kell dietetikus szakot végezni, csak nagyjából legyél képben, hogy kéne táplálkozni. Azért látod ilyen reménytelennek a helyzetet, mert nem tudod, mit kéne csinálnod, ha viszont tudod, hogy kell diétázni, milyen mozgásformákat kell végezni, akkor az egész összeáll egy rendszerré és tudni fogok csinálni hosszútávon.


Ezt ajánlom, ez egy elég jó útmutató az alakformáláshoz:

[link]

2015. jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Pszichológus, de ha már felírtak neked valamit, akkor pszichiáterhez jársz, nem? Terápia?

Mert neked lelki bajod van, azt kell rendbe rakni.


Tornázz otthon, a macska miatt ne kínlódj annyira, ehetsz egyszer "nem reggelire valót" is reggel, ettől feleslegesen borul a napod.

2015. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

Olyan a világ ahogyan Te felfogod.. a valóságot igazából mindenki szubjektíven éli meg.. segítek.


Semmit sem számít, hogy minden nap beszólnak a súlyod miatt. Te meg szólj be nekik, hogy milyen jól néznek ki, vagy egyszerűen csak kívánj csodálatos napot nekik (mondjuk, lehet úgyis meghalnak a közelgő világégésben, de azért addig is legyenek szép és boldog napjaik)


Nem kell utálnod kimenni, mármint ha belegondolsz fölösleges dolog érzelmeket kötni ahhoz, hogy kimész a házból. Mondjuk nekem is volt gyomor idegem egyetemi vizsgák miatt, mondhattam volna hogy 'utálom' őket. Azért.. le kell sz.arni. El kell menni boxolni és szétverni valakinek a fejét. Sőt, én úgy vagyok vele ha nekem kenik el a szám, az is valami. Jó stresszlevezetés, taichizás mellett.


A macskádat EDD MEG. Egyrészt paleós, jó kaja lesz belőle ami a fogyást is lehetővé teszi, mert mint írtam jó kaja lesz. Olaszok esznek macskát, de ők tésztával. Ne egyél búza tésztát.


A macska azért ette meg a reggelidet, mert általában olyan sz.ar kaját adnak a házi kedvenceknek is mint amiket az emberek megesznek (gabonás macskakaja??). Lehet a te reggelid jó volt.


Amúgy tök mindegy hogy nem reggeliztél ma, ettől semmi nem borul fel. Még egy kártyavár sem.


Ha azt hiszed, hogy van reggelire való kaja meg nem reggelire való, akkor valami olyan tévedésben vagy, ami eleve a problémáid alap oka lehet. Mindig normális ételre van szükséged, reggel is, nap közben is.


Tehén, disznó.. meg fogok éhezni :D

Egy nő mindig kívánatos, simán találtok férfit aki szeretne tőletek valamit (vagy csak megdugni, vagy feleségül venni, lényeg hogy könnyen találtok) csak a testsúlyotokra kell odafigyelnetek, kicsit. Ez annyira alap lehetne, és annyival kevesebb valódi gondotok lenne..


Gyenge vagy, járj el boxolni, megerősödsz.


Ha ennyire érzelmes vagy, fordítsd át indulattá, és dühből utasítsd el a kiba.szott csokikat. Sőt, ba.szd ki a kukába ha kínálgatnak. Lehetőleg vigyorogj mellé. Többé nem fognak megkínálni csokival, és valószínűleg a barátaidat sem veszted el ettől. Már ha normális barátok, máskülönben amúgy sem kár értük.


Ne fuss, az sz.ar a női testnek. Boxolj.


Az autósnak válaszolhattad volna azt is, hogy.. 'nem'.


Ja, az antidepresszánsok mérgezőek, tönkreteszik a hormonrendszert. Nem mondták? Én próbálom leírni az embereknek, de az emberek meg nem kíváncsiak rám. Ha én lennék az egyetlen ember a Földön, aki segíteni tudna beteg embereken (van némi tudásom egészségről, betegségekről, táplálkozásról, gyógyszerekről.. hormonzavarokról.. ésatöbbi) még akkor sem kérnének tőlem segítséget, kb. inkább beledöglenének a gyógyszereikbe :D

Pedig sok dilettáns majom megél abból, hogy középszerű és értelmetlen életmód tanácsokat oszt vagy úgy csinál mintha gyógyítanak. Milyen idétlen ez a világ, viszont ha én röhöghetek ezen (aztán úgyis elmegyek bunyózni és kiadom a gőzt) akkor te is bármin röhöghetsz, aztán te is elmehetsz bunyózni. Mert ugye elég jó mozgás is lenne.

2015. jan. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
-=ACZÉL=- voltam ;)
2015. jan. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hány kiló és hány cm?
2015. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "ne fuss, az szar a noi testnek"???? En nem ertek a temahoz, csak tapasztalatbol mondom, hogy engem sokan csinosnak mondanak, en is elegedett vagyok magammal es ezt futassal plusz erositessel ertem el. Az ismeroseim kozul is sokan futnak es nagyon jol neznek ki. Ne irkalj hulyeseget.
2015. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Konditerembe menj. Ott a legtöbben elismerik hogy elhatároztad magad és igen, látják hogy változol és bíztatni fognak.
2015. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
179cm 89kg..igen járok pszichiáterhez de letettem a gyógyszereket..kb fél évig szedtem ezalatt híztam közel 20kg-t ami addig is feltűnt,hogy ez szűkebb az szűkebb a de a gyógyszer miatt minden problémámat úgy fogtam fel, hogy na és akkor mi van...mire eljutottam arra a pontra,hogy a legnagyobb ruhám se ér be sőt jó 10cm kellene,hogy beérjen és amikor mérlegre álltam szabályosan idegösszeomlást kaptam.. abban a pillanatban egyik napról másikra letettem a gyógyszereket..figyelek az étkezésre (biotech oldaláról néztem le egy minta étrendet)mozgok is de olyan instabil vagyok talán még jobban mint a gyógyszerek előtt..tehát a diéta az alacsony szénhidrát bevitel miatt plusz a gyógyszer elvonási tünetei nagyon megnehezítik a dolgom pláne,hogy semmi eredményt nem látok..1.5 hónap alatt összesen 2cm ment le mindenhonnan és szerintem ez siralmasan kevés ha azt nézzük,hogy 20cm jött fel 6 hónap alatt..egyébként a macskámra már nem haragszom..ő csak egy ösztönlény..bár már napok óta pályázik a reggelimre..
2015. jan. 6. 12:12
 9/16 anonim ***** válasza:

Azt, hogy 2 cm lement, az már eredmény. Ne úgy fogd, fel, hogy még csak, hanem, hogy MÁR! 2 cm lement. Vegyél használtan futógépet, nem kell, hogy hiperszuper legyen, a mechanikus a legjobb. Viszonylag olcsón hozzájuthatsz és utána annyit futsz, amennyit csak tudsz és akarsz anélkül, hogy bántanának. Javaslom a reggeli, éhgyomri kardio edzést. 1 perc futás, 1 perc séta. Felváltva. Ez is egyfajta HIIT, csak light verzióban. Az intenzitást fokozatosan növeld. Minimum 20-30 perc legyen egy edzés. Utána reggelizz. Este, megint mehet egy laza futás-séta kombó.


Ui. a box minden, csak nem női sport. Ha a futás árt a női testnek, akkor a box pedig végképp.

2015. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A csokit pedig fogadd el zokszó nélkül. Tegyél úgy, mintha megennéd, után az első adandó alkalommal dobd a szemétbe. Az, aki állandóan kínálgat és nem fogja fel, hogy nem kell az nem barát. Sőt kifejezetten élvezi, hogy nem vagy elégedett magaddal. Talán még örül is annak, hogy meghíztál.
2015. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!