Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, leakarok fogyni...

Segítség, leakarok fogyni hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Nagy segítségre van szükségem.17 vok és 70-73kg 165 cm lány! És mindig csúfol anyu h milyen kövér vokPedig igazán mondom h nem is eszek sokat csak ilyen fajta az alkatom! Naponta 2x-3x eszek! Jó nemteljesen egészségeseket bevallom! Sokszor próbáltammár lefogyni de nem ment! Kérlek ne mondjatok olyanokat h egyél teljes kiörlésű kenyeret meg ilyesmit, mert 7-en vagyunk testvérek és anyu nemfog nekem teljes kiörlésű kenyeret venni csak azért mert fogyózók! Vmi jó kis fogyókúrás módszer vagy ilyesmi kéne amivel minimum olyan 10-15kg-ot letudok adni? írjatok vmit?

2015. jan. 15. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mozgás?
2015. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyél feleennyit
2015. jan. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az étkezésen nagyon sok múlik, úgyhogy szerintem mindenképp válogasd meg mit eszel. Én például nem eszek kenyeret, két hónapja és más egyebet nem is csinálok és elindult a fogyásom, eddig 6kg. De sulis koromban nekem nagyon sokat segitett a futás. Elszántnak kell lenned mindenképp!
2015. jan. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is elhagytam a kenyeret,tésztát és cukros dolgokat sem eszek,eddig minusz 5 kiló:)Fél órát tornázom minden nap itthon és 3 liter vizet megiszok!Próbáld meg te is,csak legyen kitartás!
2015. jan. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egészségügyileg rendben vagy?

Anyád se normális, hogy inkább kigúnyol, mint segítene megoldást találni a problémádra.


Tudsz magadnak ételt készíteni, venni ezt-azt? Vagy teljesen a közös étkezésekre vagy utalva?

2015. jan. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!