Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Változik az emberek rólunk...

Változik az emberek rólunk alkotott véleménye fogyás után?

Figyelt kérdés
Ha egyszer már kövérként könyveltek el magunkban, attól még lefogyva és csinosan lehetünk kívánatosak a szemükben, vagy mindig a kövér nőt fogják látni?

2015. jan. 16. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fogják azt látni!Kinyalják a feneked!Komolyan mondom!

Én 30 kilót fogytam,senki nem is emlékszik rá,hogy kövér voltam!Nagyon büszke vagyok magamra!

2015. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, változik ^^ Most én is fogyókúrázok
2015. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy ezt írjátok!:) Első, minden elismerésem, legyél is nagyon büszke magadra, második, neked pedig rengetek kitartást és sok sikert!:))
2015. jan. 16. 20:36
 4/7 anonim válasza:
26%
Én általánosban voltam kövér 1-5 osztályig, 8.-ban már 80 kiló, 190cm voltam egyáltalán nem kövér, mégis ledagiztak elég sokszor... Ha lefogytam volna 60kilóra akkor is én maradtam volna az osztály dagatja, úgyhogy nem minden esetben változik.
2015. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen változik, kivéve persze ha általános iskolásokról beszélünk... :)
2015. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Eleinte folyton jönnek a gratulációk. Majd hozzászoknak.
2015. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én általánosban (7.osztály) fogytam le nagyon (20 kg), és még így is változott a véleményük. :)
2015. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!