Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? Le...

Valaki tud segíteni? Le szeretnék fogyni. Bármilyen módszertki próbálok csak müködjön 12 és fél éves 158cm 86kg vagyok fiu

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
egyél kevesebbet és mozogj többet, ha nem fogysz akkor még kevesebbet egyél és még többet mozogj, kb ilyen egyszerű. étrendből első körben a felesleges ételeket takarítsd ki (cukros üdítő, csipsz, csoki) aztán a cukrokat, majd lisztet. hajrá
2015. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz
2015. jan. 16. 21:14
 3/7 anonim válasza:
84%

Ne egyél egyáltalán fehér cukrot és fehér lisztes ételeket ez a 2 a legroszabb annak aki fogyni akar és mozogj, nem kell edzöterem stb.. aki ilyenbe gondolkodik és arra fogja hogy nem tud mert nincs pénze stb az csak a kifogást keresi.

Menj és fuss sokat ,ez a legyegyszerübb és leghatásosabb.

És probálj inkább mézet fogyasztani cukor helyett, sok féle édesitö létezik de persze nem a tescos édesittö tablettákra gondolok hanem pl nyirfacukor stevia stb, ezek egészségesek és a stevia nem hizlal egyáltalán ,igaz hozzá kell szokni az ízéhez de hát ez van.

2015. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek a pufasztot rizs hizlal
2015. jan. 16. 21:26
 5/7 anonim válasza:
45%

Igen hizlal

egyél teljes kiörlésü kenyerek, zsemlét, kiflit

2015. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb, hogy cukros üdítőket ne igyál.... de még cukormenteseket sem! Műanyag.


Ásványvíz, frissen facsart gyümölcslevek, tea, gyógynövény. Ez az első lépés.


Aztán az édességevés kontrollálása. Ha teljesen megvonod magadtól, az sem jó. Inkább csak szabályozd be.


Rendszeres mozgás! Hangsúlyozom, hogy rendszeres. Eleinte csak óvatosan, és fokozatosan, hogy ne terheld meg az ízületeidet! Aztán lehet egyre intenzívebben.


Valószínű, hogy nemsokára nőni fogsz, az is segít majd, de nagyon jó, hogy időben észbe kaptál.


Egyébként jó, ha elkezdesz valami harcművészetet, mert ott a fogyáshoz is szükséges lelki erőt is fejlesztheted.

2015. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is 12 múltam, csak lány vagyok. :)

Az első héten mondj le a csokikról. Ez menjen így 2 hétig.

Aztán a sütikről is. Ez menjen így három hétig (Ez már az 5. hét)

Már 5 hét alatt is látszani fog a változás.

Aztán szépen a cukros üdítőkről, chipsről, ropiról. (lassan, fokozatosan)

Közben sportolj valamit!(Ha nem vagy ilyen sportolós típus, elég lehet a futás vagy/és a biciklizés)

Fontos: Ne mondj le ezekről a dolgokról EGYSZERRE!!

Nem tesz jót neked, és egy idő múlva egyszerűen már nem bírod ki a kísértéseket, és folyamatosan elkezdesz enni, ami ismét csak hízáshoz vezet!

Nekem bejött ez a módszer! ;)

Sok sikert!

2015. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!