Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a burgonya...

Tapasztalatok a burgonya diétával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Fogyás, jobb közérzet, hat valamit ...?
2010. febr. 8. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha rászánnál 2 napot arra, hogy elolvass néhány dolgot az emberi szervezetről, nem tennél fel buta kérdéseket... Te, meg még itt naponta 5000-en. Ezek a burgonyadiéta, meg vízdiéta, meg szétválasztó f@szom, level diéta, 90 napos mittomén... mind baromság. Táplálkozni egyféleképpen kell, de azt meg kell sajna tanulni... milyen fehérjék, zsírok, szénhidrátok léteznek, mi mire jó, egyáltalán mik ezek... ásványi anyagok, nyomelemek, vízháztartás, glikogénraktárak, zsírraktárak, izomveszteség, aminosavak... Pár nap alatt szert lehet tenni az alapdolgokra, és akkor nem fogtok egy életen át bedőlni minden hülyeségnek, és azt hinni, hogy ha fogytok egy degenderált fogyókúrával néhány kilót, akkor az jó! A szervezet végső esetben nyúl a zsírraktárakhoz, ezt elő kell tudni idézni! Minden barom fogyókúrában a test az izomzatot bontja le, a vízháztartást borítja fel... A hülyéje meg örül, hogy fogyott... ja izmot, meg vizet, csak ezt ő nem tudja... mindemellett meg lassítja az anyagcseréjét, de arról még csak azt sem tudja micsoda...
2010. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Igen, hat! Az egyoldalú táplálkozás miatt gyorsan tönkrevághatod vele magad. Mégis hogy gondoltad? Fél évig krumplit eszel?

Táplálkozz változatosan, zöldségek, hús, gyümölcsök, stb...

Ha fogyni akarsz, akkor a kalóriamérleget kell negatívba állítanod. Több mozgás, kevesebb kaja. Ne akard gyorsan, itt legfontosabb a türelem.

2010. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, ezért kérdeztem. Ha Ti utána olvastatok volna, akkor nem húztatok volna le. Nem mindenki hülye, aki itt kérdez. Ezt a diétát 5-7 napig kell csinálni, és nemcsak krumplit, hanem sok zöldséget is kell enni. És elsősorban nem fogyókúra, hanem méregtelenítő és gyulladáscsökkentő a szervezetnek.
2010. febr. 8. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

12.40-es vagyok. Köszönjük kisasszony, akkor Ön a profi, és utánaolvasott, gratulálunk! Csak talán nem a megfelelő helyen! Találsz a neten olyat is, hogy gyereket megerőszakolni jó dolog... A megfelelő helyen kéne informálódni, nem a nőklapja cafén, meg hasonló színvonalas helyeken.

De bocsánat, hiszünk neked, te tudod jól... nem én aki Orvosként, dietetikusként és volt élsportolóként több ezer embert tanítottam már meg táplálkozni, lefogyni, egészségesen élni, és helyesen mozogni edzeni... Sok sikert, reméljük az agyad gyulladását is leviszi a krumplidiéta! Jó étvágyat...

2010. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
A méregtelenítést is felejtsd el. Egy bődületes baromság. Van egy szervünk, amit úgy hívnak, hogy máj. Ő elvégzi a piszkos munkát maradéktalanul. Egyébként sem tudom elképzelni, hogy milyen mérgek lehetnek benned. Gyógyszergyárban te vagy a kóstoló?
2010. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: a 90 napos diéta nem hülyeség, egy csomóan lefogytak tőle tartósan. A burgonya diétáról meg én is azt hallottam, hogy inkább méregtelenítő és azoknak jó, akiken csak 2-3 kg felesleg van mondjuk mert baleset következtében 6 hétig ágyhoz voltak kötve, nem mozoghattak, de amúgy nem hízásra hajlamos emberek. Náluk tökéletes, ha hamar vissza akarják kapni az alakukat és ők nem is fognak aztán visszahízni. Egy olyannak, akin több mint 10 kg plusz van és hajlamos a hízásra, annak valóban nem ajánlott fogyás céljából.
2010. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 maundrel ***** válasza:
bocsi az off-ért. 12.40-es.: tudnál ajánlani ilyen könyveket? (privátot szerettem volna írni csak nem tudtam)Köszi szépen.
2010. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15.54-nek. Elég szárazakat tudnék csak írni, azoktól lehet elmenne a kedved :) De pl. ennek a cikknek a szerkesztésében részt vettem... Minden benne van amit tudni érdemes táplálkozásról, mozgásról stb. Alapvetően az oldal részére lett írva, tehát sok testépítős dolog van benne, de az alapdolgok mindenkire érvényesek!!!

[link]

2010. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 maundrel ***** válasza:
köszönöm szépen :):):):)
2010. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!