Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok 69 kg és...

13 éves lány vagyok 69 kg és 168cm Fogyni szeretnék! Tanácsok?

Figyelt kérdés
Tegnap által mérlegre es nagyon megremisztett ez a dolog. Elhatároztam fogyni fogok. Már töbször Elhatároztam azonban most ugy érzem h tenyleg komolyan gondolom. Heti 2x járok 1,5 órás edzésre mindig tesizek, gugolasokat csinálok...stb stb. Mozgással nincs bajom . az évessel viszont nagy gondjaim vannak. Tudtok tanácsott adni h mit egyek mennyit es mikor? Hány kg -re kéne lefogynom
2015. jan. 25. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen szerintem fölösleges nagy fogyókúrába fognod, hisz még fejlődő és változó korban vagy, tehát még nőiesedni fogsz és még fogyni is fogyhatsz.

Figyelj arra, hogy mit eszel. Este egyél jóval kevesebb szénhidrátot, pl vacsinál kevesebb krumpli, rizs..

Mellőzd az édességeket, a cukros üdítőket, a gyorséttermi kajákat hosszú távon.

Vigyél be minél kevesebb cukrot a szervezetedbe.

Mozogj rendszeresen és váltogasd a mozgásfajtákat. A neten találsz tornavideókat és tornagyakorlatokat.

Este lefekvés előtt 2 órával már ne egyél semmit.

Este pedig felejtsd el az édességeket.

2015. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bartagabee válasza:
100%

Egy diétában az étkezés 70%, a mozgás 30% súlyú. Bárki, aki ért hozzá, ezt fogja mondani. Tanuld meg, melyik kaja miből áll, mit mit csinál a szervezeteddel. A hangsúly a tanuláson van. Ha nem érdekel a téma, nem vagy hajlandó utánaolvasni, nem lesznek eredményeid.

Korábban 68 kg-ot adtam le, jöttek az étrendkéregetők.

Eredmény senkinél.

Töltsd le a Sárga Kapszulát, szabadon letölthető könyv a témáról és olvasd el az utolsó betűig...

2015. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!