Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Mit tegyek?...

Mi lehet a baj? Mit tegyek? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

85 kilóval estem teherbe. Soknak tunik, de 120rol fogytam le, es ennyivel mar tudtam sportolni, es szép homokóra alakom volt :)

a kórhazba kereken 100 kilóval mentem be, de nem bantam, hiszen azt mondtak hogy a magzatviz, a baba, majd kevesebbel jovok ki.

a korhazbol hazajottem, a merleg 105 kilot mutatott (olyan volt a bokam,mintha kificamodotott meg eltort volna egyszerre, mint egy kiselefántnak).

Miota nem fogyozok, dietazok, es amit tudok, mozgok.

(kiprobaltam a 90 naposat, az alga dietat (azzal 2 kilo lement), reka fele koplalast (azzal 1 kilo).

szedtem gyogyszereket (valami reductil klont, meg valamikék kapszulat, ami megakadályozza a zsir felszivodasat, orvosi utasitasra, de nem h asznal, mert ahhoz ennem kene, en meg repan, tokon, meg alman, meg ilyesmin elek, foleg salatat meg joghurtot eszek - arra van idom,vagy azt eszek, amit a bébim)

heti ketszer jarok elmasfel oras "izzadós" tornára, de meg midnig nincs eredmeny.

a hormonjaim TOKELETESEK, megnezettem.

nem ertem, ha egyszer le tiudtam fogyni, masodjara miert nem? igaz, akkor valtottam egeszseges eletmodra meg mozgasra, ami mar 'alap'

mozgok, keveset eszek, aktiv vagyok,mi lehet a baj??


2010. febr. 8. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézést, amióta nem szoptatok :D kicsit gyorsan irtam a kerdest
2010. febr. 8. 17:12
 2/5 anonim ***** válasza:

ELőször is felejtsd el ezeket a hülye diétákat. Egészségesen táplálkozz. Délelőtt szénhidrát nyugodtan mehet, akár még ebédre is, de kisebb adag. Vacsora fehérje, saláta, zöldség, gyümölcs. Sok folyadék. És amikor a picúr engedi mozogj egy kicsit. Ha nem is egy hét alatt, de fogsz fogyni. A lényeg, hogy vacsira már tényleg ne egyél szénhidrátot. De vacsorázz! Nem muszáj megtömni magad, ha csak egy alma esik jól, akkor az. És felejtsd el a 6 után semmit elvet. Ha te mondjuk éjfélkor fekszel, akkor kell is enned 6 után. A lényeg, hogy ne szénhidrátot.

A kevés evés nem jó fogyókúra. Sőt, úgy lelassítja az anyagcseréd, hogy csak na. Tessék enni, csak ne hatalmas adagot, és nem mindegy, hogy mikor mit.

2010. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A baj csupán annyi, hogy sok a kalória. Faragj még le belőle (diéta+mozgás) és figyeld a testsúlyod változását.
2010. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

koszi az elsonek. nem azert nem eszek mert hu de dietazok, hanem mert nem vagyok ehes, nem kivanom, stb.

probalok ugyelni hogy minimum 3x egyek

masodik: ha ebbol is lefaragok, akkor mar nem fogok enni :D

2010. febr. 9. 13:16
 5/5 A kérdező kommentje:
nemlehet hogy azertvan, mert nem iszok? Kb fel litert iszom naponta, pedig 3-4 litert kéne
2010. febr. 9. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!