Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek hízlalnak? Mik azok amik...

Ezek hízlalnak? Mik azok amik nem hízlalnak?

Figyelt kérdés
Pl:ropi,háztartási keksz,patogatott kukorica
2010. febr. 9. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ropi, háztartási keksz kicsit hízlal.

a sima íz nélküli pattogatott kukorica alegjobb választás, de abból is csak 2-3 maréknyit és lehetőleg ne este!


Amúgy jobb a Dextri, és a kétszersült reggelire. (tescoban van Dextri és olcsó)

2010. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ropi nem annyira és állítólag a pattogatott kuki sem, viszont embere válogatja, hogy kinek mit emészt meg lassabban a szervezete, vagyis mitől hízik. Én pl. a húsételektől (pedig sertéshúst nem is eszem, utálom) hízok, a péksütiket meg ehetem kilószámra, meg se látszanak. Voltam egyszer egy komplex vércukor-vizsgálaton, ott kiderítteték, hogy nagyon gyorsan feldolgozza a szervezetem a cukrot, így valószínűleg ezért is kívánja a szervezetem annyira az édességet, és ezért nem íhzok meg tőle. A vércukorszintem amúgy a normál érték alsó határán van és édességfüggő vagyok. Szóval lehet, hogy téged sem hízlalnak a szénhidrátok, másokat viszont igen. Én pl. egy Atkins diétától avlószínűleg bálna méretűre híznék, mert abban sok a hús.
2010. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jah, amik nem hízlalnak: zöldség, gyümölcs, joghurt, müzli (de nem ami tele van mazsolával, mert az hízlal), sovány sajtok, magos kenyér, rizs (bár ez vitatott, de tény, hogy a kínaiaknál jóval kevesebb az elhízott ember mint bármelyik másik fejlett országban).
2010. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind nassolásra való. Miért ne hízlalnának?? olyan baromságokat ír itt mindenki hogy röhögök rajtatok:D
2010. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!