Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan tudnám letölteni...

Honnan tudnám letölteni (ingyen) Rubint Réka 20perc önmagadért fiteness tornát?

Figyelt kérdés

de ha esetleg tudtok vmi más jó videót ami hatásos és nem fogyaszt hanem csak izmosít azt is elküldhetitek

jah és lécci azt a barbarablogot ne küldjétek már próbáltam és nem sikerült köszy szépen a válaszokat:)

17/L


2010. febr. 9. 17:44
 1/6 maundrel ***** válasza:
100%
nagyon egyszerű. beregisztrálsz a www.pirateclub.hu -ra. azután a keresőbe beírod hogy fitnesz.... Réka összes dvd-je fennt van, + Béres Alexandra, Norbi, Czanik Balázs, Cindy Crawford....stb ...stb..stb...jóga, pilátesz, torna, aerobic, szóval minden van. általában rapidshare linkek, vagy megaloupod...rtb linkek vannak. mind1 a linkeket letöltöd, azután kicsomogalod winrar programmal.sok sikert. (ha kérdésed van írj privátot)
2010. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vagy a rubint réka 2009 es edzés program is jó lenne:)
2010. febr. 9. 18:07
 3/6 A kérdező kommentje:
huh bevagyok regisztrálva pirateclubra de én elég béne vagyok ezekhez szóval természetesen nem találtam meg:S
2010. febr. 9. 18:08
 4/6 A kérdező kommentje:
véletlenül nincs msn-ened mert felvennélek és úgy könnyebb lenne bezsélni
2010. febr. 9. 18:11
 5/6 maundrel ***** válasza:
100%

msn címem: szudaragi@vipmail.hu


de csak holnap leszek fent ma már nem :(

de addig is :


Rubint Réka : Add Önmagad 1


("Miért hiszek abban, hogy ezzel a kazettával a személyi edzõd lehetek?

- Mert 2x20 perc popsi, has, comb és zsírégetõ gyakorlataimat követve 1-2 hét után már nem kell a strandon törülközõt tekerni magam köré.

- Diétám és étkezési tanácsaim betartásával, ami nem egyenlõ a koplalással - ha 5-10 kiló választ el az álmaidtól -, tényleg csodát mûvelhetsz!

- Hiszek benne, hogy bízol önmagadban, és így elérheted a legjobb formádat!")


*****

*****

*****

*****

*****


Rarpass: Katka@



Rubint Réka : Add Önmagad 2 Az igényes nők edzésprogramja


""Minden nő vágya közelebb kerülni az álmaihoz, ahhoz az elérhetetlennek tűnő ideálhoz, amit a magazinok címlapján lévő, sokszor retusált női testek diktálnak.


Ez a DVD az igényes nőt célozza meg, aki céltudatos, hisz önmagában, az én segítségemben, és az álmai megvalósításában.


Azok az eredmények, amelyeket erőfeszítések nélkül érünk el, nem adnak erőt és büszkeséget, és nem tesznek minket másokkal és magunkkal szemben igényesebb nővé. Hiszen egy férfit meghódítani nem nagy dicsőség, viszont megtartani annál inkább nehéz feladat.


A DVD a strandon töröközővel takargatott testrészek - popsi, belső comb, has - totális zsírégetését és feszessé tételét célozza meg.

Még erősebb, még hatékonyabb, mint az első rész, - az "Add önmagad" -, kezdő és haladó elemekkel tűzdelve.

Az ember akkor fedezi fel magát, amikor megmérkőzik az akadályokkal."


*****

*****

*****

*****



Jelszó: Kyara



Rubint Réka : Add Önmagad 3 A Tökéletes Alakodért


("Kedves Edzőtársam! Nehéz felülmúlni az Add önmagad 1-es, 2-es edzésprogramot, de a sok köszönő levél, csinosabbnál-csinosabb boldog nő, ezt a feladatot tűzte elém. Sikerült!

Egyedülálló 3 részes programot tartasz a kezedben, melyet kondidtól függően, egyben és külön-külön is elvégezhetsz, tetőtől-talpig. Azt a gyakorlatsort osztom meg veled, amely kislányom születése óta sokkal jobb formát adott számomra, mint amilyen valaha is volt! Tarts velem, jó edzést!")


*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****



Jelszó: Kyara


Rubint Réka 2009

(A dvd 4 részből áll: - 40 perc, teljes testre szóló program ( bemelegítés, felsőtest edzése, comb, csípő, popsi, has)

- 20 perc combformálás

- 20 perc popsi

- 20 perc hasizom)


*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****



ezeket másold ki jegyzettömbbe hogy később is meglegyen.

ezeket egyesével kell letölteni, majd a végén winrar programmal kicsomagolni (sztem van ilyen alapból a gépeden). Holnap fent leszek msnen. bármi kérdésed van szívesen válaszolok.:)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszy szépen
2010. febr. 9. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!